Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

enes ünal

1/48 |F 16| İtaleri |Enes Ünal

Recommended Posts

Çok teşekkür ederim ilk uçak maketim daha önceleride  M41  tank yapmıştım.çok hatalarım  var eminim ama çok keyifle yaptığım bir kit oldu benim için.daha da detaylı fotoları göndermeye çalışacağım.tek sıkıntım pürüzsüz bir vernik atamamak oldu. Tabanca ile akrilik vernik akrilik tiner 1 e 1 ölçü seyreltip attım ama sanki portakal kabuğu görünümde olmasa da sanki yakından bakınca kadife gibi pürüzsüz görünmüyor. Daha çok yolumuz var elbet.

5 saat önce, Çağıl İçen yazdı:

Eminim çok şey öğrendiğiniz bir üretim olmuştur, elinize sağlık. 

Çok teşekkür ederim Çağıl bey.Sizi solotürk ve m51 videonuzdan tanıyorum. Çok başarılısınız. Hobiye sizin vesilenizle başladım diyebilirim. İlk maketim m41 ikinciside bu. onun da fotolarını bir başka konuda atacağım. Onu sanki bir tık daha iyi toparladım gibi onuda değerlendirirseniz sevinirim.diğer üyelere de saygılarımı sonuyor, yorumlar   için Teşekkür ediyorum. Belli ki fotolardan detay belli olmuyor ancak yeni  fotoları attım. 

Teşekkür ederim Bulut Solmaz.forumda yeniyim.yöneticinin gönderdiği linkten faydalanarak foto göndermeye çalıştım ancak albümü bir türlü doğrudan buraya taşıyamamıştım.siz taşımışsınız. Nasıl attığınızı anlatan bir konu var mı acaba?Evet buradaki siz tecrübeli arkadaşlardan öğrenecek çok şeyimiz var eminim. Daha da güzel çalışmalara inşallah sırada 1/72 solo türk var.

konuma yapılan yorumlar İçin öncelikle tekrar teşekkür ederim.Lütfen yanlış anlamayın.Ancak genellikle sadece “Elinize Sağlık” şeklinde  yorum yapılmış.her hangi bir eleştiri yapılmamış eksiklik hatalı uygulama gibi hususlara değinilmek istenmemiş.belki fotoların kalitesizliğinden anlaşılmıyor da olabilir bilmiyorum.Ancak bunun nedeni Acaba maketim daha eleştiri yapılabilecek seviye de bile olmadığı mı?

Önemli değil Enes bey. 

Ben fotoğrafların adresini buraya tek tek alıp yapıştırdım.

Sizin verdiğiniz albümün linkini açtım. Daha sonra her fotoğrafı tek tek açtım. Browser'ın üstündeki web adresini buraya kopyala yapıştırma yaptım o kadar.

https://www.flickr.com/photos/188553399@N06/49918174752/in/shares-7450H2/

Sitemiz Flick'in kodlarını desteklediği için yukarıdaki sayfa adresini birebir buraya yapıştırdığımda aşağıdaki resme ulaştım.

FE3CE5D9-6C19-4576-9757-C15C11F0520B

Konu ile ilgili Umut'un güzel bir paylaşımı vardı. Arar bulurum şimdi.