Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Ahmet Gürkan

1/35 | BM-13 Katyusha |Zvezda | Ahmet GÜRKAN

Recommended Posts

Elinize sağlık, çok hoş görünüyor. Toz çamur pas vesaire hepsi yerli yerinde. Arkadaki urgan ve ön kısımdaki zincir ayrıca güzel. Bu modelin hatrına açayım da sovyet korosundan bi katyusha dinleyeyim. :D

Ellerine sağlık Ahmet, ufak detaylar modele boyut katmış, ben pas efektlerini biraz abartılı buldum.

Kırmızı tonlar biraz göz yoruyor,kırmızı yerine beyaz ve koyu yeşil akıntıların ağırlıkta olduğu pas efektinin bölgesel kaldığı bir görsellik daha mı iyi olur du diye düşünüyorum.

48 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Başta fotoğraflama çok güzel.  Model de güzel bitmiş. Halat, Zincirler ve tampon eskitmeyi çok beğendim. Elinize sağlık. 

Teşekkür ederim. 

42 dakika önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Elinize sağlık, çok hoş görünüyor. Toz çamur pas vesaire hepsi yerli yerinde. Arkadaki urgan ve ön kısımdaki zincir ayrıca güzel. Bu modelin hatrına açayım da sovyet korosundan bi katyusha dinleyeyim. :D

Teşekkür ederim... 

7 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Ahmet, ufak detaylar modele boyut katmış, ben pas efektlerini biraz abartılı buldum.

Kırmızı tonlar biraz göz yoruyor,kırmızı yerine beyaz ve koyu yeşil akıntıların ağırlıkta olduğu pas efektinin bölgesel kaldığı bir görsellik daha mı iyi olur du diye düşünüyorum.

Sağol Gökaycım. Evet haklısın o pas benim de içime sinmeyen bir mevzu oldu, ki bu seyreltilmiş silinmiş hali, iyice berbat etmeden tadında bırak dedim bu kadar oldu. 

Yeni birkaç pigment aldım onları denedim, netice bu oldu ne yazık ki.. Vallejo pigmentlerin uçuculuğuna alışmışım senelerce, Ak nın pigmenti ona kıyasla daha çok tutunuyormuş, bilemedik mevzuyu :)

Kızıllık biraz da fotoğrafın kontrastından kaynaklı sanırım. Ama fazla mı kırmızı, evet öyle :)

54 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok beğendim. İntagram'da daha güzel görünmüştü gözüme. Bir kaç tane de beyaz zeminde fotoğraf isterüm :) 

Teşekkür ederim... Instagramdaki fotolar da aynı gerçi ama bakış değişiyor demek ki sosyal medyada :)  

3 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık Ahmet abi detaylar modele hacim katmış güzel final olmuş.

Sağol Bayram teşekkür ederim... 

Bir saat önce, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...

Teşekkür ederim... 

Ahmet ellerine sağlık :) Kupa kısmındaki pas renkleri hariç güzel bir model olmuş bence :) Özellikle arka kısım çok güzel, hem doğallaştırma hem de detaylar modele çok güzel bir hava katmış. Modelcilik yeteneklerim çok daha kısıtlıyken bu arkadaşın 72 ölçeğine başlayıp arka roket rampasının montajı esnasında pes ettiğim bir modeldi kendisi bu arada :) 

8 dakika önce, Fatih Taş yazdı:

Ahmet ellerine sağlık :) Kupa kısmındaki pas renkleri hariç güzel bir model olmuş bence :) Özellikle arka kısım çok güzel, hem doğallaştırma hem de detaylar modele çok güzel bir hava katmış. Modelcilik yeteneklerim çok daha kısıtlıyken bu arkadaşın 72 ölçeğine başlayıp arka roket rampasının montajı esnasında pes ettiğim bir modeldi kendisi bu arada :) 

Sağol Fatih abi teşekkür ederim... 72'sini hiç düşünemiyorum bunun, 35'i bile insanı sınırlarda gezdiriyor bazı yerlerde, özellikle tekerlekler birbirine kavuşmama konusunda çok istikrarlılar :) Ama şase çok iyi. Italeri kamyonlarına göre çok çok iyi hatta, en azından gönyede durabilen bir şase :)  

23 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Teşekkür ederim... Instagramdaki fotolar da aynı gerçi ama bakış değişiyor demek ki sosyal medyada :)  

Binde bir giriyorum. Orada da yapım aşamasındayken görmüştüm resimler..... Finiş fotolarını görmedim orada.

Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ahmet ellerine sağlık,çok güzel olmuş,beğendik ( kimle olduğunu tahmin ettin sanırım ) roketlerin düştüğü yerde Bakynen piknik yapmayı çoğ isteridim çoğ :P:D

Aman komutanım mangal ve piknik yashak.... yaparsanız sosyal mesafe diye adamın üstüne çullanıyorlar...

5 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ahmet ellerine sağlık,çok güzel olmuş,beğendik ( kimle olduğunu tahmin ettin sanırım ) roketlerin düştüğü yerde Bakynen piknik yapmayı çoğ isteridim çoğ :P:D

Sağol Kenan abim teşekkürler... Piknik varsa ben de gelirim valla rokete atladığım gibi 4 dakikada oradayım :)