Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Gökay Yalçın

5. Hobimaket Online maket yarışması hakkında.

5. Hobimaket online maket yarışması hakkında  

58 members have voted

1. 1. 5. Hobimaket online maket yarışması yapılsa katılırmısınız ?

• Kesinlikle katılırım!
    • Karşıyım bu yarışma olayına !
    • Fotoğraftan model değerlendirmek doğru değil ama belki katılırım.
  2. 2. Değerlendirme nasıl olmalı ?

• Derece alan modellere Juri karar vermeli
    • En iyisini biz biliriz! oylama yapılmalı, en çok oy alan modelleri juri değerlendirmeli!i
  3. 3. Ölçekler de kategoriler de ve tecrübe derecesin de ayrım olmalı mı ?

• Mutlaka olmalı !
    • Burası er meydanı bileğine güvenen ustalara da meydan okumalı
    • Katılımın çok olacağını düşünmüyorum, kategorileri geniş tutmanın anlamı yok
  4. 4. Yarışma forum için de mi kalmalı ? Dışarıdan katılıma izin verelim mi ?

• Ne kadar çok model olursa o kadar güzel bir yarışma olur.
    • Biz, bize yapalım! Küçük olsun bizim olsun !

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 05/30/2020 at 09:00 PM

Recommended Posts

Selamlar, benim tactical ve silahlar ile alakalı t-shirt, sweatshirt, hoodie tarzı ürünler tasarlayıp sattığım '' www.odbstactical.com '' isimli bir internet sitem mevcut mimarlık harici hobi olarak:). Eğer kabul olursa ya mevcut modellerden ya da ortak belirlenecek yeni bir tasarımla kazananlara jr.sponsor olabilirim hediye çeki veya ürün ile:) Poster konusunda da Enes Bey'e yardımcı olabilirim eğer ihtiyaç olursa:)

1 saat önce, Galip Doğukan Odabaşı yazdı:

Selamlar, benim tactical ve silahlar ile alakalı t-shirt, sweatshirt, hoodie tarzı ürünler tasarlayıp sattığım '' www.odbstactical.com '' isimli bir internet sitem mevcut mimarlık harici hobi olarak:). Eğer kabul olursa ya mevcut modellerden ya da ortak belirlenecek yeni bir tasarımla kazananlara jr.sponsor olabilirim hediye çeki veya ürün ile:) Poster konusunda da Enes Bey'e yardımcı olabilirim eğer ihtiyaç olursa:)

Merhabalar Galip bey, Sponsorluk teklifiniz için çok teşekkürler, seve, seve desteğinizi bekleriz.

Poster olarak bir kaç tane poster kullanabiliriz, size de bilgileri atarım hazırlayacağınız posteri kullanmak isteriz.

İlk başta yorum yazmayıp biraz gidişata bakmak istemiştim gereksiz heyecana kapılmamak için ama sanki katılıma bakılırsa olacak gibi eğer olursa benim için de ilk olacak :) gördüğüm kadarıyla birçok benim gibi arkadaşımız için de ilk olacak, forumun bunu sunması bile çok güzel bir olay. Hep dendiği gibi bu tip hobilere en uygun platformun forum olduğu konusuna ben de katılıyorum. Forumun bu haline gelmesinde payı olan şu anda aktif olsun olmasın herkesin emeğine sağlık.

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Merhabalar Galip bey, Sponsorluk teklifiniz için çok teşekkürler, seve, seve desteğinizi bekleriz.

Poster olarak bir kaç tane poster kullanabiliriz, size de bilgileri atarım hazırlayacağınız posteri kullanmak isteriz.

Ne demek ben teşekkür ederim asıl böyle kaliteli bir ortamı sunduğunuz için sizlere. Paylaşacağınız bilgilere istinaden ne gerekiyorsa yapmaya çalışırım mutlaka.

Bir saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

İlk başta yorum yazmayıp biraz gidişata bakmak istemiştim gereksiz heyecana kapılmamak için ama sanki katılıma bakılırsa olacak gibi eğer olursa benim için de ilk olacak :) gördüğüm kadarıyla birçok benim gibi arkadaşımız için de ilk olacak, forumun bunu sunması bile çok güzel bir olay. Hep dendiği gibi bu tip hobilere en uygun platformun forum olduğu konusuna ben de katılıyorum. Forumun bu haline gelmesinde payı olan şu anda aktif olsun olmasın herkesin emeğine sağlık.

Teşekkürler, hepimizin emeği ve katılımı ile güzel bir etkinlik yapacağız umarım.

4 saat önce, Mustafa Çağrı yazdı:

En yakın seçenek olarak "kesinlikle katılırım" işaretledim. Lakin son 2 aylık ilerlemede 2 adet cer dişlisi boyayabildim:)

Katılırım ama bitirebileceğimi pek sanmıyorum:D

Üç aylık bir zaman dilimi içinde olacak yarışma yeni model şartı olacak ama 2020 yılı içinde yapılmış olması başka bir yarışmada derece almamış olması yeterli olacak, yeni bir üretim yapmak zorumlu değil.

Katılımınızı bekleriz.

Bir saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

yCh4kn.jpg

Yapmayı düşünmediğim yukarıdaki hiç açılmamış, poşeti kapalı kiti yarışma sonucu kazananlardan birisine hediye edilmek üzere verebilirim Gökay.

Teşekkürler Kürşat, benzer teklifler başka arkadaşlar dan da geliyor! hepsini kategorilere dağılacak şekilde organize ederiz.

3 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Kategoriler belirlenmemiş olabilir ama biz miniafv lobisi olarak , Kürşat’ın dediğini açarsak ödül olarak verilmek üzere  birkaç kutu 1/72 lik katkısı yapacağız Gökay . 

Eyvallah abi, Bayram ile konuştuk, şartname ve posterin ilk hali çıktıktan sonra sponsor olmak isteyen dostlar ile mutlaka iletişime gireceğiz.