Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Çağıl İçen

1/48| F-117A Nighthawk | Tamiya | Çağıl İçen

Recommended Posts

Ellerinize-emeğinize sağlık :) Çok güzel olmuş. 

1990 Körfez Savaşı' nda ABD nin reklamını en çok yaptığı uçağıydı. Bizim televizyonlarda ballandırarak anlatıyorlardı. Radara yakalanmayan hayalet uçak olarak geçiyordu fakat yanlış hatırlamıyorsam 1999 Sırplar tarafından düşürüldü. Sonra da 2008' de emekli edildi.

Hatıralara dalıp gittim..... :) 

9 dakika önce, Ali Deveciler yazdı:

Ellerinize-emeğinize sağlık :) Çok güzel olmuş. 

1990 Körfez Savaşı' nda ABD nin reklamını en çok yaptığı uçağıydı. Bizim televizyonlarda ballandırarak anlatıyorlardı. Radara yakalanmayan hayalet uçak olarak geçiyordu fakat yanlış hatırlamıyorsam 1999 Sırplar tarafından düşürüldü. Sonra da 2008' de emekli edildi.

Hatıralara dalıp gittim..... :) 

Evet :D, videoda bende bahsettim düşürülme olayından. Ben çocukken bu uçak acayip bir şeydi bizim için babamın bana aldığı ilk maketti hatta.

Bir saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık tamamı siyah ama hiç sıkıcı değil.  Bunu başarmak zordur diye tahmin ediyorum, tabiki doğru ışık açıları da böyle görünmesine yardımcı olmuş o da ayrı bir konudaki başarınız :)

Çok teşekkürler, düz siyah boyamak gerçekten zormuş, bir de model affedersiniz dana gibi bir şişe siyahı bitirdim.

34 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerie sağlık Çağıl, çok güzel bir video olmuş.

Modeli de çok beğendim, monotonluğa düşmeden bitirmeyi başarmışsın tebrikler.

Gökay çok teşekkürler, bazı yerler gözüme batsa da genel itibariyle içime sindi 

Harika bir model ve harika bir video. Elinize sağlık..

Videolarınızdan anladığım kadarıyla işiniz sebebiyle sık sık ülke dışında bulunuyorsunuz. Bu yoğun tempoda youtube kanalına zaman ayırmanız çok güzel bir durum. Türkçe videoların devamının gelmesini umuyorum. Esenlikler dilerim. 

2 saat önce, Ahmet Ege Gürbulak yazdı:

Harika bir model ve harika bir video. Elinize sağlık..

Videolarınızdan anladığım kadarıyla işiniz sebebiyle sık sık ülke dışında bulunuyorsunuz. Bu yoğun tempoda youtube kanalına zaman ayırmanız çok güzel bir durum. Türkçe videoların devamının gelmesini umuyorum. Esenlikler dilerim. 

Yorumlarınız için çok teşekkürler, yurt dışında çalışıyordum fakat corona sağ olsun iş filan kalmadı. Bizde maket yapıyoruz artık 🙂. Her hafta veya en azından 2 haftada bir video yüklemeyi düşünüyorum . Bakalım göreceğiz

Çağıl bey ellerinize sağlık :) Hem model hem de video çok başarılı olmuş :) Monoton görünme ihtimali yüksek bir modeli böyle seyir zevki yüksek bir şekilde bitirmek bile başlı başına bir iş.

18 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Simsiyah bir modeli bu kadar aydınlık yapmak başarı bence. Tebrikler.

Teşekkürler, fotoğraf çekiminin önemi çok büyük. 

10 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Çağıl bey ellerinize sağlık :) Hem model hem de video çok başarılı olmuş :) Monoton görünme ihtimali yüksek bir modeli böyle seyir zevki yüksek bir şekilde bitirmek bile başlı başına bir iş.

Teşekkürler, AK'nin eskitme kalemlerine çok sıcak bakmıyordum fakat burada beni kurtaran o oldu. 

3 saat önce, Mehmet Kemal SONDAŞ yazdı:

Çağıl bey çok güzel ve faydalı işler yapyorsunuz , emeğinize sağlık. 

Çok teşekkürler.

2 saat önce, enes ünal yazdı:

Çağıl İçen; makete heveslendiren adam! Gerçekten  tebrik ediyorum. kiti  de rengi de monotonluktan almış bambaşka bir yere getirmişssiniz. Elinize sağlık.

Estağfurullah Enes, teşekkür ederim güzel düşüncen için.