Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Kahraman Ege Ceri

1/48 I PZL/KTF P.24A I Mirage Hobby I K. Ege Ceri

Recommended Posts

11 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Elinize sağlık. O incecik halatları ya da telleri nasıl adlandırılıyor bilmiyorum arkada nasıl nizami bir şekilde birbirine eklemeyi başardınız?

Teşekkür ederim her zaman yaptığım gibi telsiz anteni için 0.16 mm çapında misina kullandım. İki ayrı parçayı kanat üzerindeki bağlantı noktalarına Japon ile tutturduktan sonra bu iki telin birleşmelerini istediğim yerde cımbızla bir arada tuttum ve o noktaya da kürdan ile Japon yapıştırıcısı uyguladım ve cımbızı bıraktım.

11 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Çok güzel.

Teşekkür ederim 

11 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık, çok başarılı bir model. 👍

Teşekkürler. Beğenmenize sevindim

10 saat önce, ismet güralp yazdı:

Eline sağlık,  çok güzel final olmuş.

Sağol İsmet abi

9 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık Ege çok başarılı.

Teşekkür ederim Bayram hocam

9 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerinize sağlık tatlı bir uçak

Teşekkür ederim. Ben de o martı kanatlarını güze buluyorum

26 dakika önce, Viktor Gorelov yazdı:

Elinize sağlık. Çok güzel bir uçak

Teşekkür ederim

Bravo..ellerinize sağlık..Vallahi benim p-24'ten çok ama çok daha iyi duruyor..ben pe seti kaybettiğim için bazı yerlere ekleme yapamadım..Gövde numarasını ben maskeleyerek atacağım..Pişti olmak böylesi modellerde çok güzel,tekrar ellerinize emeklerinize sağlık..

2 saat önce, ilyas orhan yazdı:

Bravo..ellerinize sağlık..Vallahi benim p-24'ten çok ama çok daha iyi duruyor..ben pe seti kaybettiğim için bazı yerlere ekleme yapamadım..Gövde numarasını ben maskeleyerek atacağım..Pişti olmak böylesi modellerde çok güzel,tekrar ellerinize emeklerinize sağlık..

Estağfurullah abi sağol. Senin boya işçiliği de çok iyi duruyor. Maskeleyip boyamak kesinlikle doğru seçim. Finali merakla bekliyoruz 

Bir saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Boya çok güzel duruyor elinize sağlık model de çok iyi göstermiş boyanın güzelliğini :)

Teşekkür ederim. Boya olarak AK aluminium kullandım. Böyle diyince de reklam gibi oldu ama vallahi de değil :D

Çok beğendim. Ellerin dert görmesin.

Metal renklerdeki oynamalar tonlamalar müthiş olmuş.

Anten telinin o birleşimini benimde dikkatimi çekmişti. Yine beğendiğim noktalardan biri.

Çok ufakta olsa eleştirilecek yeri tekerler. Tekerler ise biraz daha ilgi istermiş gibi. Belkide resimlerden ama sanki düz değil de biraz içe doğru çarpık gibi. Bazı bölgelerde boyanmamış alanlar kalmış...

Ellerine sağlık... Çok beğendim. Gıcık ve sorunlu bir kit olduğunu bilmesem, alasım bile gelebilirdi.

3 saat önce, Hakan Urhan yazdı:

Elinize sağlık. Çok güzel görünüyor.

Teşekkür ederim

2 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...

Teşekkürler

1 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok beğendim. Ellerin dert görmesin.

Metal renklerdeki oynamalar tonlamalar müthiş olmuş.

Anten telinin o birleşimini benimde dikkatimi çekmişti. Yine beğendiğim noktalardan biri.

Çok ufakta olsa eleştirilecek yeri tekerler. Tekerler ise biraz daha ilgi istermiş gibi. Belkide resimlerden ama sanki düz değil de biraz içe doğru çarpık gibi. Bazı bölgelerde boyanmamış alanlar kalmış...

Ellerine sağlık... Çok beğendim. Gıcık ve sorunlu bir kit olduğunu bilmesem, alasım bile gelebilirdi.

Teşekkür ederim. Tekerlekler benim de bitince gözüme takıldı aslında. Elimle biraz kuvvet uygulayarak düzeltebilir miyim diye baktım ama pek oynamayınca kırmaktan iyidir diyip bıraktım :D Normalde boya için ise daire şablon kullanırım. Bu sefer bir değişiklik yapıp önce jantı boyayıp ardından maskeleyip lastiği boyamayı denedim ama hem jantın dışbükey oluşu hem de el ile çok düzgün daireler kesememem bu sorunları oraya çıkardı. 

Bir saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ege ellerine sağlık :)

Teşekkür ederim :)

6 saat önce, Mehmet Kemal SONDAŞ yazdı:

Çok güzel olmuş elinize sağlık 

Teşekkür ederim

24 dakika önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Teşekkürler

5 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Çok güzel görünüyor. Motor detay seviyesi gayet güzel sadece tekerleklerde yer alan taşmalar gözüme çarptı.

Almak istediğim bir kit, tavsiyeler için de ayrıca teşekkür ederim.  Elinize sağlık

Teşekkür ederim. Jantların dışbükey olmasından dolayı tekerlekleri düzgün maskelememe imkan vermedi maalesef, her zaman yaptığım gibi şablon kullanmalıydım