Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

1/48 | Bell AH-1P Cobra | Revell | Kenan Turhan

Recommended Posts

Kenan abi eline sağlık.

Yeni kit icin panel ve perçin ile daha fazla ilgileniyorum ve senin yaptıklarını da takip ediyorum. Bu kitte paneller normalden çok daha derin görünüyor.  Haddim olmayarak sanki biraz ölçek dışımı.🤔  Perçinleri ise içe çevrilince dah silik kalmis gibi ,belli olmuyor gibi. (BU yorumları son fotolara bakarak yapıyorum halbuki ilk fotolarda böyle gelmemişti. ) yakın zamanda perçin ve detay için özelden gelebilirim 😊

komutanım ellerine emeklerine ve bi dahi ihtiyar gözlerine sağlık diyorum.güzel bir model yapmışsın.extra detaylar daha üst seviyeye taşımış modeli.kamo renkleri güzel ama kahve renge takıldım biraz koyu gibi geldi ayrıca panel çizgileri sanki biraz derin gibi(accık çamur atmassam olmaz):Dneyse üzülme çok çalış ilerde daha iyilerini yaparsın.takıldığın yerde de utanma sıkılma gel sor gözüm;)

5 saat önce, ismet güralp yazdı:

Eline sağlık. Çok iyi bitmiş.

Çok teşekkür ederim İsmet :)

2 saat önce, Osman Yener yazdı:

Bu zor kit ile harika bir iş daha çıkarmışsınız. Ellerinize, gözlerinize sağlık.:)

Çok teşekkür ederim sağ olun :)

Bir saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Kenan abi eline sağlık.

Yeni kit icin panel ve perçin ile daha fazla ilgileniyorum ve senin yaptıklarını da takip ediyorum. Bu kitte paneller normalden çok daha derin görünüyor.  Haddim olmayarak sanki biraz ölçek dışımı.🤔  Perçinleri ise içe çevrilince dah silik kalmis gibi ,belli olmuyor gibi. (BU yorumları son fotolara bakarak yapıyorum halbuki ilk fotolarda böyle gelmemişti. ) yakın zamanda perçin ve detay için özelden gelebilirim 😊

Nurtekin hocam çok sağ ol :) Şimdi gelelim perçin ve panellere :lol: aynen dediğin gibi biraz derin gibi görünmesine sebep dört veya beş kez üzerinden geçildi,aslında iki de bırak ama yok ayar bazen kaçıyor,birde yıkama sonunda derinliği az olan panellerde yıkama sıvısı asla durmaz her seferde silinir ve adamı deli eder ;) perçinlere hiç girme çünkü en başta yazdım dışa detaylı olmalıydı,silik olmalarının nedeni derinlikleri az olduğu için yıkama sıvısı içlerine girmemiştir :lol: her zaman beklerim gel hocam ;)

46 dakika önce, baki temel yazdı:

komutanım ellerine emeklerine ve bi dahi ihtiyar gözlerine sağlık diyorum.güzel bir model yapmışsın.extra detaylar daha üst seviyeye taşımış modeli.kamo renkleri güzel ama kahve renge takıldım biraz koyu gibi geldi ayrıca panel çizgileri sanki biraz derin gibi(accık çamur atmassam olmaz):Dneyse üzülme çok çalış ilerde daha iyilerini yaparsın.takıldığın yerde de utanma sıkılma gel sor gözüm;)

Sayın koronayı dişleyip,zopaynan kovan değerli üst üstdadım Baky beyims,çok teşekkür eder sağ olun derim :lol: çamur değil istersen kamyonla mıcır,moloz at serbest paşama :lol: sana gıkım çıkmaz ne haddime agaya beleş biliyin :lol: engin destek ve tecrübe hazineni bana açtığın içinde ayrıca müteşşekirim şekerim :P

45 dakika önce, Mehmet Kemal SONDAŞ yazdı:

Emeğinize sağlık cok çok güzel. 

Çok teşekkür ederim sağ olun.

17 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Komutanım ellerine sağlı. Çok güzel bir iş olmuş. 

Allah kuru fırçana zeval vermesin, verniğin eksik olmasın İnşallah :D 

Bulut hocam çok sağ ol :lol: fırça vernik biterse Baky versin ne güne duruyor :lol: gerçi o hep benden alıyor ya neyse :P

4 dakika önce, Alperen Yüksel yazdı:

Ellerine sağlık Kenan abi çok güzel olmuş :) Sırada ne var?

Çok sağ ol Alperen sıraya henüz bir şey koymadım ama bakayım :lol: Mümtaz abi gibi seri atamıyoruz ki :D

23 saat önce, Mustafa Çağrı yazdı:

Ellerine sağlık çok güzel olmuş üstad😍

Çok sağ olun :)

22 saat önce, Ersel yazdı:

Elinize sağlık çok güzel olmuş. Yapım aşamanızda hem öğretici hemde insanda maket yapma isteği uyandırıyordu.

Çok sağ olun elden geldiği kadar aşamaları her zaman paylaşıyorum ki belki birilerine bir faydamız dokunur.

18 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Komutanim elinize sağlık, yine detay seviyesi yuksek ve ders niteliğinde bir model oldu. 

Eren çok sağ ol,buna detay lazımdı versiyon farklı elde de dönüşüm reçineleri olmayınca,sağ olsun plastik ve de krem tüpü :lol:

10 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Üstad ellerine sağlık :) Her detayı ile referanslık bir model olmuş :wub:

Fatih hocam çok sağ ol :) belki referans alan birileri kulağımızı çınlatır :lol::lol:

Vasatın üstünde ama Kenan Turhan standardının altında... Neyi eksik anlamadım :unsure::unsure: Zaten bu sivrisinek bu ölçekte bu kadar olur ancak da ondan herhalde... Ama yine de her zamanki gibi eline sağlık Kenan hocam...