Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
baki temel

1/35 | Reısen Panzer and Sd.Kfz.223 |NZ Industrıal,Tamiya| Baki Temel

Recommended Posts

Ellerine sağlık baba Baky :lol: genel olarak beğeni hizası ve çıkası yükseklerde ama o kadar da değil :lol: şu resimleri de bi çekmeyi öğrensen güzel olacak sanki etrafta kum fırtınası var ve sen resim çekmişsin gibi :lol: şaka la kızma hemen ;) tek sıkıntı robot amcanın apış arasında duran herif sanki arkadaşı kırbaçlıyor muş gibi :D artık kafanda neyin hayalini kurduysan :P zemin yine saksı toprağı güzel yakışmış,unutmadan bir de minibüsün yanında breakdance yapan nonoş alman askerini pek bi beğenemedimdi :P hepsinden önemlisi sen sakın üzülüp müzülüp maketten soğuma yap oldu mu ;) yapa yapa bu işleri geliştirip madalyon,mudalyon neyim alırsın bir sonraki yüzyılda :lol:

1 saat önce, baki temel yazdı:

Başka bir modelde görüşmek üzere.Evde kal güvende kal.

Senin sosyal,fizik,kimya mesajını yisinler :) kör olası korona kitledi tabi seni eve :lol: 65 yaş üstü olmak da zor be :lol: evden değil,pencereden çıkar kafanı vallah inbizata şikayet ederim seni acımım :P

18 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık baba Baky :lol: genel olarak beğeni hizası ve çıkası yükseklerde ama o kadar da değil :lol: şu resimleri de bi çekmeyi öğrensen güzel olacak sanki etrafta kum fırtınası var ve sen resim çekmişsin gibi :lol: şaka la kızma hemen ;) tek sıkıntı robot amcanın apış arasında duran herif sanki arkadaşı kırbaçlıyor muş gibi :D artık kafanda neyin hayalini kurduysan :P zemin yine saksı toprağı güzel yakışmış,unutmadan bir de minibüsün yanında breakdance yapan nonoş alman askerini pek bi beğenemedimdi :P hepsinden önemlisi sen sakın üzülüp müzülüp maketten soğuma yap oldu mu ;) yapa yapa bu işleri geliştirip madalyon,mudalyon neyim alırsın bir sonraki yüzyılda :lol:

Eyvallah sayın komutanım hassetlikten nereye çamur atacağını şaşırmışsın.Gözlerde ve psikolojik durumda sıkıntılar seziyorum.:(sürekli evde olmak ve oksijen yetersizliği sıkıntıya sokmuş seniAz blkona cıkta oksijen al be adam evde kal dedilerse balkonada cıkmayın demediler ya:P

Size bol oksijenli az halisinasyonlu günler dilerim bay kenan:rolleyes:

18 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerine sağlık abim, oturan boğa çok iyi olmuş da şu önündeki çocuğun niyet bozuk sanki, fırsattan istifade apış arasından yağ kontrolü mü yapıyor başka iş mi peşinde belli değil :D

Teşekkürler ahmet.Apış arasındaki zat robotumuzun elektronik devre kontrolunu yapıyor;)Şu dönemlerde hayal gücünüzü fazla zorlamayın derim:D

15 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık abi. Çok hoş bir çalışma oldu. Kenan abide nasıl bir hayal gücü varsan alman askerini break dansçı gördü :) :)

Doktorum civanım teşekkür ederim.Şu zor günlerdeki çalışmalarınız içinde senin nezninde tüm sağlık çalışanlarına saygılarımı sunuyorum.Kenan ustaya gelirsek kapalı ortam neticesiyle oksijen azlığı çeken bir zatın böyle şeyler görmesini makul karşılamak gerekir.Tez zamanda şifasına kavuşur inşallah:D

Çok güzel olmuş Baky abem. Ellerine sağlık. 

Baya uğraşılmış ayrıntılar var. Emeğin çok güzel sonuçlar vermiş. Hele yancı araca bittim. ek detaylar harika. Nakkaş gibi işlemişsin maşallah.

Çok iyi bir diorama kurgulamışsın yine... Seni çekemiyorlar diyeceğim ama,  ben de niyeti bozmuş izci oğlana takmıştım aslıda... Kabloyu sokacak başka yer mi bulamadı ne :D Yan cebe bir kutu açaymış. Sonda gibi takmış kabloyu :D 

Sana da bol sağlıklı günler diliyorum. Abem evde kal, komtana sahip çık. Duyduğuma göre evden kaçıp kaçıp sizin evin yanındaki parka gidiyormuş. 

Senin yarın kadar yetenek ve bilgiye sahip olsam daha ne isterim :)

21 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok güzel olmuş Baky abem. Ellerine sağlık. 

Baya uğraşılmış ayrıntılar var. Emeğin çok güzel sonuçlar vermiş. Hele yancı araca bittim. ek detaylar harika. Nakkaş gibi işlemişsin maşallah.

Çok iyi bir diorama kurgulamışsın yine... Seni çekemiyorlar diyeceğim ama,  ben de niyeti bozmuş izci oğlana takmıştım aslıda... Kabloyu sokacak başka yer mi bulamadı ne :D Yan cebe bir kutu açaymış. Sonda gibi takmış kabloyu :D 

Sana da bol sağlıklı günler diliyorum. Abem evde kal, komtana sahip çık. Duyduğuma göre evden kaçıp kaçıp sizin evin yanındaki parka gidiyormuş. 

Senin yarın kadar yetenek ve bilgiye sahip olsam daha ne isterim :)

bulutçum çok teşekkürler beni onore ettin.kablo herkesin dikkatini çekmeyi başarmış amaç kenan ustanın çıfıt çarşısı hayal gücünü ifşa etmekti o da zaten ortaya cıktı.:D.Bulut komutan evden falan kaçmaz normal zamanda mabadı kaldırıp dışarı çıkmaya üşenen adam bu zamanda burnunu bile camdan çıkarmaz.zaten manita gibi hep hasta:lol: