Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Umut Can Aydın

1/10 | Anti Robot Squad Sergeant | Nuts Planet| Umut Can Aydın

Recommended Posts

Eline sağlık Umut Can. Arkadaki beyaz şey (ne olduğu konusunda fikrim yok o yüzden şey dedim) biraz düz durmuş boyasız gibi. Üzerinde panel çizgisi var gibi acaba oralara dolgu mu yapsaydın? Figür boyama konusunda bilgim yok belki de o haliyle bırakılması doğrudur ama yine de gözüme takıldı söyleyeyim dedim.

Eline sağlık umut. Yüz gayet güzel olmuş. Figür boyamak en korktuğum şeylerin başında geliyor. Zerre kabiliyetim yok.... Baya imreniyorum bu figürcülere.

Arkadaki beyaz bölümle ilgili Kürşat gibi düşünüyorum. Zırhta sanki fırça izleri varmış gibi (ön yüzde).

Renkler Çok canlı. 

On 22.04.2020 at 12:07, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık Umut Can. Arkadaki beyaz şey (ne olduğu konusunda fikrim yok o yüzden şey dedim) biraz düz durmuş boyasız gibi. Üzerinde panel çizgisi var gibi acaba oralara dolgu mu yapsaydın? Figür boyama konusunda bilgim yok belki de o haliyle bırakılması doğrudur ama yine de gözüme takıldı söyleyeyim dedim.

Teşekkür ederim Kürşat abi, zırhın bir parçası sanırım tam olarak bende bilmiyorum. Önce onuda zırh ile aynı renk yapacaktım ama sonrada nedense beyaz yapasım geldi normalde sırıtmıyor arka fonda beyaz olduğu için büyük ihtimal ondan düm düz boyasız gibi gelmiştir. :) valla bende anlamıyorum figür işinden tamamen bodoslama giriştim.

On 22.04.2020 at 13:54, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Umut....

Teşekkür ederim Hakan abi

On 22.04.2020 at 14:03, Mustafa Arabacı yazdı:

Eline sağlık Umut, sonuç ilk çalışma için tatmin edici. Tek eleştirim, keşke zırhı tank boyar gibi boyasaydın, akıntılı-döküntülü. Çok büyük bir büst her türlü eskitmesi kaldırır.. 

Teşekkür ederim Mustafa abi, beğendiğine sevindim. Bu büstü alırken bende güzelce eskiteyim diye düşünüyordum ama yapım aşamasında fikir değiştirdim. :) 

On 22.04.2020 at 14:16, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık umut. Yüz gayet güzel olmuş. Figür boyamak en korktuğum şeylerin başında geliyor. Zerre kabiliyetim yok.... Baya imreniyorum bu figürcülere.

Arkadaki beyaz bölümle ilgili Kürşat gibi düşünüyorum. Zırhta sanki fırça izleri varmış gibi (ön yüzde).

Renkler Çok canlı. 

Teşekkür ederim Bulut Abi, fırça izi yok ya :D fotoğraf da  öyle gözükmüştür. Bu arada renkler çok canlı derken iyi anlamda mı kötü anlamda mı yazdın bilemedim. 

On 22.04.2020 at 16:16, Kenan Turhan yazdı:

Vallah billah çoğ hoj olmuş,ellerine sağlık Umut ustam :lol::)

Sağol @Kenan Turhan abi şehla gözlü yapacaktım sonrada vazgeçtim :D:D anladın sen onu hehehe

On 22.04.2020 at 16:27, baki temel yazdı:

Uuuuuuuuuuuuuuu pek güzel ellerine sağlık umut

Teşekkür ederim Baki abi :wub:

On 22.04.2020 at 17:09, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık Umut👏

Teşekkür ederim, Bayram abi

On 22.04.2020 at 18:49, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerine sağlık Umut abim, tonlar çok hoş olmuş

Sağolasın kardeşim,

On 22.04.2020 at 23:22, ismet güralp yazdı:

Çok güzel. Ifade süper olmuş.

Teşekkürler. 

On 23.04.2020 at 00:49, Mustafa Çağrı yazdı:

Elinize sağlık.

Ustalar beyaz "şeyin" tekdüzeliğine takılmışlar, ben ise fırçayla beyaz boyayı nasıl o kadar pürüzsüz atabildiğinize takıldım:)

Teşekkür ederim valla bir espirisi yok Vallejo boya kullandım ince katlar halinde yüzeye uyguladım.

On 23.04.2020 at 09:30, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

elinize sağlık çok güzel olmuş.

Teşekkür ederim

On 23.04.2020 at 14:17, Ahmet Aslanlı yazdı:

Eline sağlık Umut, çok güzel olmuş. Bence bu arkadaşın zaten bir sürü eskitmeli zırhlı versiyonu vardı, yeni zırhlısı iyi olmuş. Gözlük camlarındaki çizgi roman havasına bu zırh daha çok yakışmış.

Çok teşekkür ederim Ahmet abi, aynen bende öyle düşündüm yoksa büstü alırken eskitmeyi düşünüyordum.

16 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Bu arada renkler çok canlı derken iyi anlamda mı kötü anlamda mı yazdın bilemedim. 

İyi anlamda dedim. Figürün kendine özgü bir havası var. Ahmet'in dediği gibi çizgi roman tarzı gibi. O havayı sevdim.

19 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık, çok güzel bitmiş, gözlükler çok hoş olmuş. :)

Teşekkürler

3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

İyi anlamda dedim. Figürün kendine özgü bir havası var. Ahmet'in dediği gibi çizgi roman tarzı gibi. O havayı sevdim.

Teşekkür ederim :D:D