Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Can TARI

1/32 | F-4J Phantom II "VF-84 Jolly Rogers" | Tamiya | Can TARI

Recommended Posts

8 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Can abi her yönüyle mükemmel olmuş. Tonlamaları, weathering çalışmaları ve Fotoğraf çekimleri harika bir final olmuş 

Sağolasın Eren, mükemmel olmasa da fena da olmadı galiba :)

37 dakika önce, Tolga Çatal yazdı:

Kimse dememiş, müsadenizle ben diyeyim "YUH" :)

E bu da bi' beğeni ifade etme şekli olsa gerek herhalde :lol::lol: Sağolasın Tolga, epeydir oldu görüşmeyeli, iyisindir umarım :)

Çok güzel olmuş, elinize sağlık, çok temiz bir işçilik çıkarmışsınız. Boyama, eskitme, birleşim ve yapıştırma gibi işlemler çok güzel yapılmış.

Tek eleştirim, daha ziyade kuyruktaki ve gövdenin üzerinden geçen sarı-siyah dekallerin uçağın genel eskiliği ile yeterince uyumlu olmaması olurdu. Uçak eskidikten sonra kuyruktaki boyama ve gövdedeki şerit yapılmış gibi görünüyor. Belki dekaller bir miktar daha fazla eskitilebilirdi. 

Onun dışında harika bir model olmuş...

3 saat önce, salih tural yazdı:

Çok güzel olmuş, elinize sağlık, çok temiz bir işçilik çıkarmışsınız. Boyama, eskitme, birleşim ve yapıştırma gibi işlemler çok güzel yapılmış.

Tek eleştirim, daha ziyade kuyruktaki ve gövdenin üzerinden geçen sarı-siyah dekallerin uçağın genel eskiliği ile yeterince uyumlu olmaması olurdu. Uçak eskidikten sonra kuyruktaki boyama ve gövdedeki şerit yapılmış gibi görünüyor. Belki dekaller bir miktar daha fazla eskitilebilirdi. 

Onun dışında harika bir model olmuş...

Çok teşekkür ederim Salih. Çok yerinde tespitine de katılıyorum, sarılar çok temiz kalmış gerçekten :)

Elinize sağlık muhteşem olmuş.

Bir sorum olacak;

Gövdenin çoğu yerinde metal yüzey üzerinde yer alan koyu kısımlar yıkama uygulamasıyla mı yaptınız yoksa gölgelendirme gibi mi?

Can üstad her zaman ki gibi muhteşem bir model olmuş:wub::wub::wub:

Her kareyi tek tek dakikalarca inceledim. Sıfır hatayla tamamlanmış, her detayı üzerine çok sabır ve emek harcanmış bir model. Kesinlikle ilham verici bir çalışma, ellerinize, kollarınıza ve gözlerinize sağlık :) 

12 saat önce, Sait yazdı:

Elinize sağlık muhteşem olmuş.

Bir sorum olacak;

Gövdenin çoğu yerinde metal yüzey üzerinde yer alan koyu kısımlar yıkama uygulamasıyla mı yaptınız yoksa gölgelendirme gibi mi?

Teşekkür ederim Sait. Panel aralarını düşük basınçta ve çok seyreltilmiş koyu gri ile gölgelendirdim.

6 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Can üstad her zaman ki gibi muhteşem bir model olmuş:wub::wub::wub:

Her kareyi tek tek dakikalarca inceledim. Sıfır hatayla tamamlanmış, her detayı üzerine çok sabır ve emek harcanmış bir model. Kesinlikle ilham verici bir çalışma, ellerinize, kollarınıza ve gözlerinize sağlık :) 

Eyvallah komutanım, sağolasın :) :) Orta seviyedeki modelciliğime layık gördüğün iltifatlar için çok teşekkür ederim. Allah senin de tüm silah arkadaşlarının da ayağına taş değidirmesin...