Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kahraman Ege Ceri

1/72 I KA-6D Intruder I Italeri I K. Ege Ceri

Recommended Posts

Bir saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık çok severim kendilerini başlıkta a6 intruder görünce atladım hemen, çok da güzel bitmiş :)

Teşekkür ederim. Bence de kendine has bir tasarımı olan güzel bir uçak :)

12 dakika önce, Enes ÇALDIR yazdı:

Ellerinize sağlık, çok iyi görünüyor :)

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim

5 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Çok güzel bitmiş. Eline sağlık.

Teşekkür ederim İsmet abi

Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Sevdiğim bir uçak, uzun zamandır da yapan olmadı çokta güzel bitmiş tebrikler.

TEşekkür ederim

Bir saat önce, Ali Deveciler yazdı:

Ellerinize sağlık :) Çok güzel görünüyor. 

Teşekkürler beğenmenize sevindim

Bir saat önce, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...

Teşekkür ederim

Bir saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Çol tatlı bir uçakmış. Boyama çok kaliteli. Dekali ortadan yaran çıkıntı cidden skandal. Olmayan bir şeyi kalıplamaları çok garip gerçekten.

Çok teşekkürler. Gerçekten çok basit ve saçma ama bir o kadar da hayati bir hata ama suç bende tabi :D

Ege ellerine sağlık :) Çok beğendiğim bir uçak A-6 ve Revell eski kalıp 48 ölçeği Türkiye'de stokta bekliyor. Bahsettiğin sıkıntılara rağmen, montaj, renk tonları ve detayların keskinliği gayet başarılı. Yürüme yollarının tonlarına da ayrıca bayıldım. Dekal mi yoksa sen mi boyadın?

11 saat önce, Mustafa Çağrı yazdı:

Elinize sağlık. Çok güzel

Teşekkür ederim

8 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ege ellerine sağlık,güzel olmuş.

Teşekkürler Kenan abi beğenmene sevindim

8 saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Elinize sağlık bence hatalara rağmen çok güzel bitmiş.Kanat üstündeki ek parçayı da uçağa yakıt verme kabiliyetini bu veriyo diye yuttursanız şahsen ben inanırım hiç sıkıntı yok :D 

Teşekkür ederim. Kullanırım ben bu taktiği iyi fikir :D

2 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ege ellerine sağlık :) Çok beğendiğim bir uçak A-6 ve Revell eski kalıp 48 ölçeği Türkiye'de stokta bekliyor. Bahsettiğin sıkıntılara rağmen, montaj, renk tonları ve detayların keskinliği gayet başarılı. Yürüme yollarının tonlarına da ayrıca bayıldım. Dekal mi yoksa sen mi boyadın?

Teşekkürler komutanım. 48 ölçeği aytı bir güzel durur eminim. Yürüme yolları için dekalleri kullandım ama sonra solgun ve yıpranmış bir görünüm için başta kenarlar olmak üzere üzerine çok ince katmanlar halinde biraz ana renkten attım. Bunu da yine bir referans görselde görmüştüm.

bububub

Bu uçak bana hep ikilem yaratıyor.  Bir taraftan bu nasıl farklı bir dizayn diyor diğer taraftan da sevimli geliyor. Sanki yırtıcı savaş aracı değil de sevimli kuş gibi 😂🤣 

Boyamaya tek kelime ile bayıldım tonlamalar harika görünüyor.  Yürüyüş yollarında ise dekallerin kenarına yaptığın boya ile eskitme fikri güzel (Bende ah-1z de uygulamasını bir kaç yerde yaptim) fakat ölçekten olda gerek kenarlardan içeri doğru dağılma cik olmuş gibi. Bir tık daha az olabilir gibi. (Belki de fotolarda bana öyle geliyor )

Sonuç olarak hele ki bu ölçekte lokum gibi olmuş 😉 elinize sağlık. 

3 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Bu uçak bana hep ikilem yaratıyor.  Bir taraftan bu nasıl farklı bir dizayn diyor diğer taraftan da sevimli geliyor. Sanki yırtıcı savaş aracı değil de sevimli kuş gibi 😂🤣 

Boyamaya tek kelime ile bayıldım tonlamalar harika görünüyor.  Yürüyüş yollarında ise dekallerin kenarına yaptığın boya ile eskitme fikri güzel (Bende ah-1z de uygulamasını bir kaç yerde yaptim) fakat ölçekten olda gerek kenarlardan içeri doğru dağılma cik olmuş gibi. Bir tık daha az olabilir gibi. (Belki de fotolarda bana öyle geliyor )

Sonuç olarak hele ki bu ölçekte lokum gibi olmuş 😉 elinize sağlık. 

Teşekkür ederim. Sanırım genel olarak keskin değil de yuvarlatılmış hatlara sahip oluşu insana sevimli gösteriyor bunu :D Sonlara doğru bahsettiğim hatalar canımı sıkınca Allah ne verdiyse girişeyim dedim tonlamalara ve soldurmalara, belki biraz daha tutabilirdim kendimi :D

2 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık, gayet güzel olmuş.

Teşekkür ederim

2 saat önce, salih tural yazdı:

Ölçeği yazmış olmasanız 1/48 olduğunu düşünürdüm, çok özenli ve temiz bir iş çıkarmışsınız elinize sağlık...

1 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok iyi olmuş. Bende bayıldım çalışmaya.

Salih bey'in dediği gibi 72 ölçek olduğunu yazmasanız anlaşılmıyor. Öyle heybetli bir kuş da değildir.

Renk, tonlamalar, eskitme vs hepsi gayet iyi

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim. Heybetli olmasa bile herhangi bir savaş jeti kadar büyük bir uçak yine de :)