Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Fatih Taş

1/48 | F-4E 2020 Terminatör 171.Filo | Hasegawa | Fatih Taş

Recommended Posts

15 saat önce, Cem Doğut yazdı:

Fevkaladenin fevkinde oldu. Elinize, emeğinize sağlık...

Teşekkürler Cem bey :) Katkılarınız için tekrar teşekkürler :) 

12 saat önce, ilyas orhan yazdı:

Komutanım ellerinize sağlık..Forumdaki f-4e popülasyonu hızla artıyor..Bakalım,benden de gelebilir bi atak :)

Teşekkürler İlyas hocam :) Patlat bir tane bence :) 

10 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerinize sağlık Fatih abim, çok yahşi olmuş :wub:

Teşekkürler Ahmetçim :) 

7 saat önce, Okan Yılmaz yazdı:

Maşallah, harika bir Baba Phantom çıktı ortaya. Elinize, emeğinize sağlık. 

Teşekkürler Okan bey :) 

On 11.04.2020 at 16:01, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Müthiş emek . Uçağın her yeri ayrı güzel.  Özellikle mühimmat seçimine bayıldım. 

Teşekkürler Nurtekin bey :) 

On 11.04.2020 at 16:37, Ahmet Ege Gürbulak yazdı:

Çok güzel bir model olmuş ben de mühimmat seçimlerinize bayıldım. Kolay gelsin

Teşekkürler :) 

16 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık Fatih abi, Baba'nın şanına yakışır bir model oldu. :)

Teşekkürler Kubilay :) 

Olmamış :P

Saka bir yana, Coook güzel olmuş komutanım. Ellerin dert görmesin. Yapım aşaması da derslik olmuş.  Stokta bekleyen kiti yaparken kesinlikle referans alacağım maket. Umarım bu kadar güzel yaparım. 

Ben future kullanmayı bıraktım. Illa çatlıyor zamanla. Neden diye düşünüyordum. gunze / mr.hobby kullanıyorum bende. Senin dediğin gibiymiş demekki.

Birde el atabiliyorsan kanopi acıları ile oyna derim. Foto acılarından farklı görmüş olabilirim ama acılar biraz farklı olmalı 

8 saat önce, Ercan Bilir yazdı:

Fatih bey elinize gözünüze sağlık

5 saat önce, Musa Peker yazdı:

Olmamış :P

Saka bir yana, Coook güzel olmuş komutanım. Ellerin dert görmesin. Yapım aşaması da derslik olmuş.  Stokta bekleyen kiti yaparken kesinlikle referans alacağım maket. Umarım bu kadar güzel yaparım. 

Ben future kullanmayı bıraktım. Illa çatlıyor zamanla. Neden diye düşünüyordum. gunze / mr.hobby kullanıyorum bende. Senin dediğin gibiymiş demekki.

Birde el atabiliyorsan kanopi acıları ile oyna derim. Foto acılarından farklı görmüş olabilirim ama acılar biraz farklı olmalı 

Olmadı bence de, ben bir daha yapayım :D

Teşekkür ederim Musa :) Ben de bırakıyorum sanırım Future olayını yavaş yavaş :( Kanopi açıları ile ilgili biraz modifiye yapmıştım ama yetmemiş demek ki. Bir daha bakarım :) 

Senin modelleri ne zaman göreceğiz, özlettin :) 

16 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Olmadı bence de, ben bir daha yapayım :D

Teşekkür ederim Musa :) Ben de bırakıyorum sanırım Future olayını yavaş yavaş :( Kanopi açıları ile ilgili biraz modifiye yapmıştım ama yetmemiş demek ki. Bir daha bakarım :) 

Senin modelleri ne zaman göreceğiz, özlettin :) 

Abi bir ay önce kızım dünyaya geldi. Birde sözde evden çalışıyorum ama ofis daha rahatmış. Sabahtan akşama odada kipidayamiyorim. Birde oglanin okulu olmayinca onla kudurmaca. Hem çocuk hem evden çalışma kötü vurdu maketleri.

Başlamak istediğim bir a-7 var. Başlayınca paylaşıyor olurum. 

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Sağ hava alığının dış kısmında, plakanın çevresindeki hafif çatlaklar çok gerçekçi ve güzel duruyo. Kazara olmuş ama güzel olmuş bence.

On 17.04.2020 at 00:23, Musa Peker yazdı:

Abi bir ay önce kızım dünyaya geldi. Birde sözde evden çalışıyorum ama ofis daha rahatmış. Sabahtan akşama odada kipidayamiyorim. Birde oglanin okulu olmayinca onla kudurmaca. Hem çocuk hem evden çalışma kötü vurdu maketleri.

Başlamak istediğim bir a-7 var. Başlayınca paylaşıyor olurum. 

MUsa kusura bakma arada gözümden kaçmış :rolleyes: Öncelikle bebiş hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün :) Benimkiler kocaman oldular ama seni çok iyi anlıyorum :) Öncelik her zaman onların maket nasıl olsa yapılır :) 

Benim de uzun zamandır bir A-7 yapasım var ama bir türlü sıra gelemedi. Sen başlarsan belki ben de gaza gelirim :) 

On 01.05.2020 at 23:17, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık abi. Mükemmel bir model olmuş.

Kürşat çok teşekkür ederim :) 

On 23.05.2020 at 14:19, Furkan Erbilgin yazdı:

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Sağ hava alığının dış kısmında, plakanın çevresindeki hafif çatlaklar çok gerçekçi ve güzel duruyo. Kazara olmuş ama güzel olmuş bence.

Teşekkürler Furkan :) O çatlaklar aslında çıplak gözle neredeyse hiç görünmüyorlar :)