Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Muhteşem Fırtına Özçınar

1/72|F-4J Phantom II "VF-84 Jolly Rogers"| Revell| Muhteşem Fırtına Özçınar

Recommended Posts

Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Güzel model, güzel fotoğraflar ellerinize sağlık.

Çok teşekkür ederim beğendiğinize sevindim :) 

37 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Elinize sağlık bence oldukça güzel olmuş. Gözüme yalnızca kanat altlarındaki drop tank'lerdeki birleşim yerleri takıldı. Biraz daha tesfiye istermiş gibi.

Çok sağolun evet ben de bazı kısımları sonradan fark ettim sanırım biraz sıkıldığımdan görmemezlikten geldim ama fotoğraflarda da çok göze batıyor haklısınız :) Bir de astar da yapmaya başlamam lazım artık sanırım çünkü tam oldu dedikten sonra boyaya geçince aslında olmadığını fark ediyorum ama boyayı da tekrar bozup tekrar boyamak istemiyorum bu hataların bir sebebi de astarsız çalışmak sanırım.

Elinize sağlık, dekalleri ve yüklemesiyle Phantom heybetine yakışır bir sonuç çıkmış bence ortaya. Yapım aşamasında kitin sıkıntılı olduğu belirtilmişti ama bence çok iyi iş çıkartmışsınız.

Bu arada kanatçıkların aşağıda konumlandığı dikkatimi çekti, kitin bir özelliği miydi siz sonradan mı yaptınız acaba merak ettim :)

8 dakika önce, Okan Yılmaz yazdı:

Elinize sağlık, dekalleri ve yüklemesiyle Phantom heybetine yakışır bir sonuç çıkmış bence ortaya. Yapım aşamasında kitin sıkıntılı olduğu belirtilmişti ama bence çok iyi iş çıkartmışsınız.

Bu arada kanatçıkların aşağıda konumlandığı dikkatimi çekti, kitin bir özelliği miydi siz sonradan mı yaptınız acaba merak ettim :)

Teşekkür ederim evet bazı aksilikler de oldu ama iyisiyle kötüsüyle bu şekilde bitti :) konumlarla ilgili de evet kitin özelliği isterseniz açık isterseniz kapalı konumda yapabiliyorsunuz.

2 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Elinize sağlık.

6. Model için gayet başarılı bir çalışma. Metalik bölgeler AK ve Alclad gibi boyalar kullanırsanız çok daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Zamanla zaten herşey oturacaktır. Ayrıca fotoğraflar da çok güzel olmuş

Teşekkür ederim :)

1 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerinize sağlık, sırada hangi model var :)

Teşekkürler, sırada sanırım bir F-16 var :) 

27 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Güzel, güzel...

Elinize sağlık. Her model güzeldir. Güzel zaman geçirdiniz mi? Hoşunuza gitti mi, tatmin oldunuz mu? önemli olan o....

Bu bitti artık yenisine bakmak lazım :D 

Çok teşekkür ederim, gerçekten de öyle sorun da olsa aksilik de çıksa bittiğinde mutlu olduğum sürece bence de sorun yok :) 

20 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Güzel bitmiş. emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim :)