Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Eren Erdogan

1/72 | IAI Kfir C7 | AMK | Eren ERDOGAN

Recommended Posts

Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Çok başarılı Eren, tebrikler.

Gökay hocam çok teşekkür ederim. Mig'in boyaları biraz zorladı ama yine toparladık :)  Fotoğraf çekme konusunu da yavaş yavaş ilerletiyorum. 

Bir saat önce, Alperen Yüksel yazdı:

Ellerine sağlık abi çok güzel olmuş.Arka fonun değişmeside iyi olmuş :) 

Alperen teşekkür ederim. Beyaz fon yoktu elimde siyah ile denedim :)  Toprak tonları daha bir belirgin oldu sanırım fakat siyah fon olduğundan dolayı fon üzerinde olan en ufak tozu belli oluyor. 

Bir saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerine sağlık Eren abi, ben de kitin incelemesinden sonra yapımına başladım ama gaz kaçağı olunca boynu bükük duruyor kenarda, seninkinin bitmişini görmek çok iyi oldu. RBF'ler de ayrı bir hava katmış

Ahmet çok sağol.  Kit çok güzel ve başarılı şiddetle tavsiye ederim hiç yormayacaktır. Parça uyumu sorunsuz bence başlamalısın :)  RBF için biraz daha dikkatli çalışmam gerekiyor ama benim de gözüme çok hoş geliyor. 

43 dakika önce, ilyas orhan yazdı:

Eren kardeşim model çok güzel görünüyor ellerine sağlık..Kiti yapan bi kardeşimiz olarak artı ve eksi yönleri nelerdir ? söylersen memnun olurum..

İlyas hocam selamlar. 

Aslında çok fazla eksi yönü yok diyebilirim. İniş takımları biraz daha detaylandırılabilir ön iniş takımı özellikle. Onun dışında artı yönleri olarak silah istasyonlarında kullanabileceğimiz farklı mühimmat seçenekleri ile dolu dolu bir kit sunmuşlar.  Hem C2  hem de C7 olarak yapabileceğimiz iki tip koltuk mevcut.  Dekal seçenekleri de bir o kadar. 

Ölçeğine göre çok detaylı ve sorunsuz bir kit İlyas hocam, ilerleyen zamanlarda bir tane daha alıp filoya dahil edilebilir  :) 

3 saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Elinize sağlık çok temiz iş gerçekten. Gözüme sadece sağ ve sol yakıt tanklarının (özellikle alt taraflar)  farklı düzeyde eskitilmesi takıldı. Bilinçli mi yaptınız bunu?

Çok teşekkür ederim. 

Evet haklısınız birin de fazladan bıraktım. O an, depo seviyesinde duran drop tank takılmış olabilir diye düşündüm ama az olan eskitmeyi biraz daha arttırabilirim çok göze batıyorsa.  Aslında sulu boya kalemi ile drop tanklar üzerinde biraz daha eskitme giderdi diye düşünmüyor değilim :) 

10 dakika önce, Eren Erdogan yazdı:

Çok teşekkür ederim. 

Evet haklısınız birin de fazladan bıraktım. O an, depo seviyesinde duran drop tank takılmış olabilir diye düşündüm ama az olan eskitmeyi biraz daha arttırabilirim çok göze batıyorsa.  Aslında sulu boya kalemi drop tanklar üzerinde ile biraz daha eskitme giderdi diye düşünmüyor değilim :) 

Tahmin etmiştim böyle bir nedeni olduğunu. Bana kalırsa ağır eskitmeleri taşıyabilecek bir uçak ama tabii ki tamamen kişisel tercih meselesi, her haliyle gideri var :D

3 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Tahmin etmiştim böyle bir nedeni olduğunu. Bana kalırsa ağır eskitmeleri taşıyabilecek bir uçak ama tabii ki tamamen kişisel tercih meselesi, her haliyle gideri var :D

Aslında daha da fazla eskitsem güzel olur, çok temiz geldi gözüme şimdi bakınca. Akşam eve gidince biraz yoklarım sağını solunu.

Boya kalemleriyle içe detaylara dalsam güzel neticeler alabilirim.  :D 

Çok teşekkür ederim. 

40 dakika önce, Osman Yener yazdı:

Elinize gözünüze sağlık. Kararında eskitmesi ve temiz işçiliğinizle güzel bir model ortaya koymuşsunuz.

Çok teşekkür ederim. 

Biraz daha eskitebilir miyim diye düşünüyorum baktıkça :)