Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
zafer yakar

1/35 │ TSK │ Kundağı Motorlu Toplar │ Zafer Yakar

Recommended Posts

Çeşidi Kundağı Motorlu Obüs Uyruğu 22px-Flag_of_Turkey.svg.png Türkiye Hizmet geçmişi Hizmet 2004- Kullanıldığı savaşlar Güneş Harekâtı Üretim tarihi Üretim adedi 150+ Özellikler Ağırlık 47 ton Uzunluk 12 m Genişlik 3.5 m Yükseklik 3.43 m Mürettebat 5 (Komutan, Sürücü, Nişancı, Nişancı Yrd. ve Doldurucu) Ana silahı 155 mm L52 Diğer silahları 12.7 mm makineli tüfek Motor MTU-881 KA 500 dizel[1]

1000 hp Süspansiyon donanımı Hidropnömatik Harekat menzili 480 km Azami hızı 66 k

Çok güzel olmuş ellerine sağlık, ordumuzun gururlarından biri :)

Guest   
Guest

Zafer valla bende Barış gibi ağzımın suyunu akıta akıta izledim ellerine sağlım döktürmüşsün gene...seneye serginize gelmeye çalışacağım...

hepsi çok güzel bir tane uçak yaptım ilk maketim ki daha boyamadım, elimde bir gemi var yapmak için tezgahımı hazırlamaya çalışıyorum onu bitirmeden önce de kendimi bir adet tank edinmem lazım çok güzel olmuşlar ellerine emeğine sağlık.

Kule yüzünden T-155 görünümlü K-9 olmuş ancak geri kalanda göze batan bir durum yok. Birde arkadaki tel kafese orjinaline göre biraz kalın duruyor. Buyrun benim K-9 ve T-155 için ayrılmış albümden faydalanın.

https://www.flickr.com/photos/garyosavan/with/8449815733

M-52T bekliyoruz. :) Bunun kiti yok, M-52 alıp baya bi kesip biçmek lazım. Namluyu da kendiniz yaparsınız başka kitten mi devşirirsiniz bilemiyorum ama bu halini yapmak çok zor, belki 3D print daha ekonomik ve kaliteli olabilir.

65632_10152298290015400_138074530_n.jpg