Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Fatih Taş

1/35 |AH-1W Süper Cobra | Italeri+Eduard| Fatih Taş

Recommended Posts

Ellerine sağlık Fatih hocam, benim de uzun süredir istediğim bir maket. Ortalıkta pek bulunmadığı ve üretimi de durduğu için fahiş fiyatlarda ortaya çıkıyor artık. Kittyhawk 48 ölçekte düzgün bir Super Cobra yaparsa ona yöneleceğiz. Dekal seti Babibi'ninkiyse ayrıca tebrik ederim, o aşırı kalın dekalleri çok iyi uygulamışsınız.

Teşekkür ederim :) 

4 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

Komutanım ellerine sağlık , emeğine sağlık ...

Aydın çok teşekkürler :) 

4 saat önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

Ellerine sağlık Fatih hocam, benim de uzun süredir istediğim bir maket. Ortalıkta pek bulunmadığı ve üretimi de durduğu için fahiş fiyatlarda ortaya çıkıyor artık. Kittyhawk 48 ölçekte düzgün bir Super Cobra yaparsa ona yöneleceğiz. Dekal seti Babibi'ninkiyse ayrıca tebrik ederim, o aşırı kalın dekalleri çok iyi uygulamışsınız.

Teşekkürler Ahmet :) Benim bu kiti bulabilmem yaklaşık 6-7 sürdü ve sabaha karşı 03:00da biten kıyasıya bir açık artırma ile alabilmiştim :) 

Dekaller tahmin ettiğin gibi Babibi :) Bu hale gelene kadar herhalde çeyrek şişe solüsyon ve zımpara yemişlerdir sanırım:D

3 saat önce, Muhteşem Fırtına Özçınar yazdı:

Elinize sağlık bu modelde kamuflaj için us marines grisini mi yoksa bizim kara kuvvetlerininkini mi daha çok beğeniyorum kararsızım ama kesinlikle çok güzel olmuş :)

Teşekkürler :) Çamurdan olsun Türk olsun derim ki bence bizim kamuflaj helikopterin karakterini daha iyi yansıtıyor :) 

2 saat önce, Fevzi önür yazdı:

Elinize sağlik tebrikler.

2 saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Çok güzel her şeyiyle elinize sağlık

2 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Detaylar çok iyi Fatih abi, ellerine sağlık.

Teşekkürler Kubilay :) 

1 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Fatih....

Teşekkürler abi :) 

Bir saat önce, Cem Doğut yazdı:

Elinize sağlık.

Teşekkür ederim Cem bey :) 

10 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık. Her zamanki gibi çok başarılı bir çalışma.

Teşekkürler Bulut bey :) 

20 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Fatih hocam ellerine sağlık,bir benzeri var planda yapılacak ;)

Üstadım teşekkür ederim :) Sizin ellerinizde daha güzel bir model ortaya çıkar eminim, merakla bekliyorum :) 

4 saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

elinize sağlık. çok güzel olmuş.

Teşekkür ederim Hasan bey :) 

9 saat önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

Abi eline sağlık güzel olmuş hele bide italeri abooow sırf eziyet 

Teşekkürler Ferhat :) Evet Italeri biraz eziyet ama bu ölçekte başka seçenek de yok ne yazık ki.

Sen de durumlar nedir? Youtube'dan da takipteyim ama üretim yok herhalde.

4 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Teşekkürler Ferhat :) Evet Italeri biraz eziyet ama bu ölçekte başka seçenek de yok ne yazık ki.

Sen de durumlar nedir? Youtube'dan da takipteyim ama üretim yok herhalde.

Abi işler biraz yoğun sağlık bakanlığ denetlemesi filan eve pestil gibi gidiyorum inan hiç fırsat olmuyor başladığım var kısa zamanda tamamlama çabasındayım 

On 13.03.2020 at 14:08, Hüseyin Pehlivan yazdı:

çok güzel olmuş beeee :)

16 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Abi eline sağlık, renklerin solukluğu çok gerçekçi. Tek merak ettiğim abi çok asisin de seni sürüyolar mı? Bu kadar yılda neden bu kadar yer değiştirdin ki?

Teşekkürler doktor :) 

Benim atamalar asilikten değil :) , zaten bizim kurumda sürgün ataması olan bir uygulama değil. Belki çok uç örnekler olabilir ama sisteme müdahale olmazsa genelde adaletli atamalar oluyor diyebilirim.  Yurt içi atamalar kısmen normal kısmen ise o dönem suyun başında olan hainlerin hediyesi :( D.bayazıt 3. doğu görevimdi o yüzden normalde 3 yıllık yeri ben 2 yılda tamamladım. Yurt dışı görevler ise benim yabancı dil seviyesi ve önceki tecrübelerle alakalı. Ne yazık ki şu anda daha genç subay/astsubay durumu daha vahim :( Mevcut durumlardan dolayı bizden daha çok tayin görecekler. Bir yandan da bu mesleğin doğasında olan şeyler :) 

Elinize saglik. Bu ölçeğe de  bu detaylar yakışır. Ozellikle kokpit ve silah detaylarını çok beğendim. Konu TSK olunca duygusallığı  pek bırakamıyoruz ama ben de bu kamoyu daha çok uh-1'lere yakıştırıyorum. (Eldeki uh-1d ile umarım uygulama şansını bulabilirim )