Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Aydın Kaynak

1/35 I T-54 Modifiye IMR-1 I TRUMPETER I Aydın KAYNAK

Recommended Posts

sıyırıcı bağlantı gövdesinin federlerini ekledim ..

IMG_20200201_141501

sıyırıcıda biraz sorunlar yaşadım keza bükülmüş parçayı radüslü parçalara tam oturmaya çalışıp hemde dik pozisyon yakalamak pekde mümkün olmadı ...

sıyırıcının ön yüzeyine krem tüpünden extra yüzey ekledim ..

IMG_20200201_175138

IMG_20200201_174935

IMG_20200201_174948

sık sık yapılan kontrol testi ile ..

IMG_20200202_173846

tezgah kapanır ...

bol modelli günler ...

Yok ya.... normal insan değilsiniz yeminle. Ben böyle kesim yapabilmek için masa üstü lazer cnc alma hayalleri kuruyorum. Tamam ben tam bir yeteneksizim, düz çizgi çizemem de bu artık yetenek ile açıklanamaz. Farklı bir evre.... Allahtan bir elim kırık arada onu bahane edebiliyorum (ulan nasrettin ben senin gençliğini de bilirdim) tekrar kırmayı düşünüyorum...

1 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Yok ya.... normal insan değilsiniz yeminle. Ben böyle kesim yapabilmek için masa üstü lazer cnc alma hayalleri kuruyorum. Tamam ben tam bir yeteneksizim, düz çizgi çizemem de bu artık yetenek ile açıklanamaz. Farklı bir evre.... Allahtan bir elim kırık arada onu bahane edebiliyorum (ulan nasrettin ben senin gençliğini de bilirdim) tekrar kırmayı düşünüyorum...

Valla normaliz , O tezgah almak arzusu yetenek ile ilgili ise en büyük yeteneksiz ben olurum sanırım ..

masa üstü torna , freze delici kesici her türlü hobi makinesine yıllardır bakarım ama ne fayda - alırsan haber ver :wub: - hatta proxon el frezemi torna ve freze gibi kullanabilmek için kaç çeşit tasarım yaptım :D