Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kahraman Ege Ceri

1/24 I Honda Jazz I Tamiya I K. Ege Ceri

Recommended Posts

1 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Ellerine sağlık, şirin araç.

Teşekkür ederim. Tam bir şehir aracı kendisi :)

Bir saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerinize sağlık :) Bence ilk araç için gayet güzel. Silver 8 güzel olmuş gerçekten. Madem gerçeğinin replikası buna plaka da yapmak lazım :) 

Teşekkür ederim. Plaka benim de aklımdaydı ama dekal ile uğraşmak istemedim açıkçası ama bakarsınız bir ara kafama eser yaparım belli olmaz :D 

50 dakika önce, Hakan Güney yazdı:

Elinize sağlık...

Teşekkür ederim :)

35 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Çok temiz iş tebrikler, çok beğendim.

Teşekkürler :)

Çok güzel bir final olmuş elinize sağlık. 

O zaman Jazzcı kardeşler oluyoruz :)

Ben de yılardır kullanıyorum kendilerini 2002 model emektar, yaklaşık olarak 13 yıldır bende kendileri. Ama bugüne kadar bir defa dahi beni üzmemiştir. Kronik bir kaç problem dışında sorunsuz bir otomobil. 

3 saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Çok güzel bir final olmuş elinize sağlık. 

O zaman Jazzcı kardeşler oluyoruz :)

Ben de yılardır kullanıyorum kendilerini 2002 model emektar, yaklaşık olarak 13 yıldır bende kendileri. Ama bugüne kadar bir defa dahi beni üzmemiştir. Kronik bir kaç problem dışında sorunsuz bir otomobil. 

Teşekkür ederim. Yolda bile Jazz görünce bile direkt sempati duymaya başlayan biri olarak sizin de kullanmanıza sevindim :D. Gerçekten sorunsuz bir araç. Yalnızca bu sene baskı balata değişmesi gerekti malesef ama onun dışında taş gibi makine :D

3 saat önce, Tolga Çatal yazdı:

Çok güzel, ellerine sağlık. 4 ve 9 numaralı fotoğrafları Sahibinden'e koysan satılır diyim, sen anla artık :)

Çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim :) Dolandırıcılığa bulaşmamayı tercih ederim açıkçası :D

12 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Teşekkür ederim. Yolda bile Jazz görünce bile direkt sempati duymaya başlayan biri olarak sizin de kullanmanıza sevindim :D. Gerçekten sorunsuz bir araç. Yalnızca bu sene baskı balata değişmesi gerekti malesef ama onun dışında taş gibi makine :D

Çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim :) Dolandırıcılığa bulaşmamayı tercih ederim açıkçası :D

Baskı balatayı  200 küsür binlerde değiştirdim. :) Şimdi 242.000 lere geldik. 

Bu arada bagaj kapağında yer alan Jazz yazısı kit içinden çıkıyor mu ?

14 dakika önce, Eren Erdogan yazdı:

Baskı balatayı  200 küsür binlerde değiştirdim. :) Şimdi 242.000 lere geldik. 

Bu arada bagaj kapağında yer alan Jazz yazısı kit içinden çıkıyor mu ?

Evet, Jazz yazısı diğer tüm logolar ve yan sinyal lambaları gibi dekal olarak kutuda verilmiş

39 dakika önce, EMRAH SEVER yazdı:

Ellerinize sağlık , sadece fon rengi içinde kaybolmuş gibi geldi, başka bir alt-arka plan daha mı iyi olurdu acaba :huh: Yoksa modelinize söyleyecek söz yok.

Teşekkür ederim. Aslında haklı olabilirsiniz belki koyu renk bir arka plan kullanabilirdim. Bundan sonra bunu da düşüneceğim

2 saat önce, Burak Bedir yazdı:

Ellerine sağlık Ege,iki uçakçı'nın aynı zamanda ilk sivil arabasını bitirmesi büyük tevafuk olmuş :D .

Teşekkürler Burak. Gerçekten bu kadar denk düşmemiz çok enteresan :D

2 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Bravo, ben de arabamı yapmak isterdim ama kiti yok. Çok güzel olmuş, plakayı değiştir bence de. Dekal şart değil, normal kağıda bas, sulandırılmış beyaz tutkalla yapıştır, kuruyunca vernik at, mis gibi olur.

Teşekkür ederim. Evet aracın kitinin olması büyük lütuf gerçekten :) Plaka konusunda da denemeler yapayım dediğiniz şekilde bari, mantıklı geldi sağolun :)