Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | Reısen Panzer and Sd.Kfz.223 |NZ Industrıal,Tamiya| Baki Temel

Recommended Posts

22 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

Böyle sert bir VÜCUDA ölü kafa yakışmamış zira ne demişler 

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur ..

Ellerine sağlık ustaa ..

Eyvallah gözüm sağlam vucuda sağlam kafa yapmak şart oldu genel görüşler bu yönde

Bir saat önce, Fatih Taş yazdı:

Abi hazır 14 Şubat kapıdayken ve arkadaş diz çökmüşken eline bir demet çiçek veriver, konsepte uygun olsun:D

prensip ve adetlere göre bu tarz tüketimi körükleyici eylemlere karşı olduğumuzu belirtirken sevginin her daim gösterilebileciğinden dolayı ve bu tarz günlerin biz erkeklerin cüzdanlarına bir hayli zarar ve ziyan verdiğini belirtmeden geçemeyeceğim:angry:

Tv de reklam başladığında kanal değiştirmek önemle rica olunur.Malum daş:D reklamları peeeeeeeek çok

22 dakika önce, baki temel yazdı:

prensip ve adetlere göre bu tarz tüketimi körükleyici eylemlere karşı olduğumuzu belirtirken sevginin her daim gösterilebileciğinden dolayı ve bu tarz günlerin biz erkeklerin cüzdanlarına bir hayli zarar ve ziyan verdiğini belirtmeden geçemeyeceğim:angry:

Tv de reklam başladığında kanal değiştirmek önemle rica olunur.Malum daş:D reklamları peeeeeeeek çok

Hehehe kendime hanımın adına Sevgililer günü hediyesi almayı planlıyorum. Aslında aldığım maketi bu bahane ile eve sokarım diye umuyorum. Tabi fiyatının 10 da 1 ini söyleyerek :) 

Krizi fırsata çevirmek lazım. Zaten her şekilde o kapitalizmin empoze ettiği tüketimci (buraya politik ciks bir kelime bulamadım) tüketim çılgınlığının çarkında ezileceğim. Düzenin düzüğü olacağım (Bknz. bu düzenin değişmesi başlığı) bari uccundan bana faydası olsun. 

selam hobidaşlar  genel istek üzerine hafta sonu kafa olayını hallettim sayılır başarısız birkaç denemeden sonra şöyle bir şey çıktı ortaya

IMG_20200217_115150 IMG_20200217_115134 IMG_20200217_115120 IMG_20200217_115104

IMG_20200218_071057 IMG_20200218_071040 IMG_20200218_070914 IMG_20200218_070858 IMG_20200218_070843

Bu kafa olayı beni biraz sıkıntıya soktuğu için tebdili modelde hayır vardır deyip yancı araca biraz el attım

IMG_20200217_135216

IMG_20200217_135238

Daha sonra aracı hem biraz modern hemde what if havasına sokmak adına taret kısmınıda değişiklik yaptım

IMG_20200217_135338

IMG_20200217_135359

IMG_20200217_135410

IMG_20200217_135431

Sayım suyum yok Baky bey efendiciğimciğim bu diğer acayip kafalara nazaran olmuş,ellerine sağlık :lol: bir daha gece üstü açık yatıp,zabahınan tezgaha oturup maket yapma :P çümkünem hiç iyi şeyler çıkmıyor denedin test ettin olmadı,görüldüğü üzere ;) bir çuval maketi birbirine tokuşturup,sonrada ahanda bunu yaptım,yeryüzündeki tek örnek,demek sende bağımlılık yaptı farkındayım :lol: senin reçeten bende yeşilmsitrak mor,bir ara çok bi yakında yanına gelip günlük dozlarını vereyim ( budaklı meşe odunu ile günde üç defa aç veya tok karnına,nerene gelirse fark etmez :lol: ) bir haftaya kalmaz düzelirsin,yan etkisi olursa da yamulursun :P

20 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Sayım suyum yok Baky bey efendiciğimciğim bu diğer acayip kafalara nazaran olmuş,ellerine sağlık :lol: bir daha gece üstü açık yatıp,zabahınan tezgaha oturup maket yapma :P çümkünem hiç iyi şeyler çıkmıyor denedin test ettin olmadı,görüldüğü üzere ;) bir çuval maketi birbirine tokuşturup,sonrada ahanda bunu yaptım,yeryüzündeki tek örnek,demek sende bağımlılık yaptı farkındayım :lol: senin reçeten bende yeşilmsitrak mor,bir ara çok bi yakında yanına gelip günlük dozlarını vereyim ( budaklı meşe odunu ile günde üç defa aç veya tok karnına,nerene gelirse fark etmez :lol: ) bir haftaya kalmaz düzelirsin,yan etkisi olursa da yamulursun :P

Teşekkürler üstadım maket yapım zamanı ve yapım şekli hakındaki özlü sözlerini dikkatle dinleyip sonra bir kağıda yazıp okunmüş su içine atıp zabanan içtim,bundan sonra imkansız unutmam

Sende artık tezgaha bir model koy da yap zira boş durmak çene ishali yaptı seni:)

18 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Bakı abi üzerine alınma ama bu kiti ne acayip birşey :) yancı araç ise ilgimi çekti. Sonuç eminim ki yine tatminkar olacaktır. Kolay gelsin . 

Teşekkürler nurtekin bu kit japonların bok yimesi.hitlerin marsı işgal hikayesi ve bu işgalde kullanılan araçlar bu da onlardan bir tanesi.Ama bu japonlar biliyor bu işi bu kit birleşirken bir damla yapıştırıcı kullanmadım