Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | Reısen Panzer and Sd.Kfz.223 |NZ Industrıal,Tamiya| Baki Temel

Recommended Posts

Sayın whattaymizit Baky beğ ellerine,emeğine,sağ sol beyin loplarındaki elektrik akımına sağlık :lol: güzel işler,cin fikirler severim sevmesine de demeden edemeyeceğim la Allah aşkına o kuru kafa ne öyle :D baktıkça gülesim geliyor,takma dişini su bardağına koymuş uyumaya hazırlanan babaanne tipi var :lol: 

9 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Sayın whattaymizit Baky beğ ellerine,emeğine,sağ sol beyin loplarındaki elektrik akımına sağlık :lol: güzel işler,cin fikirler severim sevmesine de demeden edemeyeceğim la Allah aşkına o kuru kafa ne öyle :D baktıkça gülesim geliyor,takma dişini su bardağına koymuş uyumaya hazırlanan babaanne tipi var :lol: 

Haklı 😁😂😂

Vaaaay Baki abi hakikaten aşmışsın bu çalışmada. Harika oluyor. Hidrolik kesiciye bittim.

Kuru kafa hakkında bende Kenan komutana yakın düşünüyorum. Dişsiz bir goril edası var o kellede :) Bazı açılardan boyunsuz duruyor. Altındaki kaideyi delmekte fayda var. Boyun algısını çözer gibi. Gözler iyi ama :) 

Kafasındaki lambayı kaska daha iyi uyduracak mısın abi? Sanki arkasındaki havada kalan yer göze batıyor. Çok havada kalmış, oraya konmuş gibi. Kaska yedirilmesi daha iyi durur.

Diğer modifikasyonlar harika....

14 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

detayın efendisi goy goyun yaratıcısı namı diğer riv riv kenan beyfendi çok gülüp te altına kaçırma beni zıvanadan çıkarma :angry:

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Vaaaay Baki abi hakikaten aşmışsın bu çalışmada. Harika oluyor. Hidrolik kesiciye bittim.

Kuru kafa hakkında bende Kenan komutana yakın düşünüyorum. Dişsiz bir goril edası var o kellede :) Bazı açılardan boyunsuz duruyor. Altındaki kaideyi delmekte fayda var. Boyun algısını çözer gibi. Gözler iyi ama :) 

Kafasındaki lambayı kaska daha iyi uyduracak mısın abi? Sanki arkasındaki havada kalan yer göze batıyor. Çok havada kalmış, oraya konmuş gibi. Kaska yedirilmesi daha iyi durur.

Diğer modifikasyonlar harika....

Mersi gözüm kenan komutana yakın düşünmesem şaşardım adam virüs gibi girdiği her zihni enfekte ediyor corona kenan:(.

40 dakika önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Hidrolik kesici çok iyi abi. Eline sağlık. Kafatası nenemi hatırlattı bana duygulandım.

al bir tane daha kenan  virüsüne maruz kalmış:D hemide doktor olan kıymetli bir kardeşimiz   sanada çok teşekkürler

IMG_20200205_200122

Sayım üstadıms BakyN1H1 oluşumu,ellerine de sağlık,sağlık da biraderim bu aganın önündeki boya ve şekil şükül sana hiç yakıştı mı hıııı :P refüj başlangıcı tabelasına döndürmüşsün caaaaanım hidrokılll beyi :D kolundaki kesici olmuş mu ef işte permatikten hallice :D çalışır iş görür mü dersen,maalesef hortumları yok,bildiğin üzere hortum önemli,baş tarafa gelmeli yoksa yandı yavrum keten Baky :lol:  

3 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

IMG_20200205_200122

Sayım üstadıms BakyN1H1 oluşumu,ellerine de sağlık,sağlık da biraderim bu aganın önündeki boya ve şekil şükül sana hiç yakıştı mı hıııı :P refüj başlangıcı tabelasına döndürmüşsün caaaaanım hidrokılll beyi :D kolundaki kesici olmuş mu ef işte permatikten hallice :D çalışır iş görür mü dersen,maalesef hortumları yok,bildiğin üzere hortum önemli,baş tarafa gelmeli yoksa yandı yavrum keten Baky :lol:  

az sabırlı ol riv riv kenan daha çok iş var ortalığı karıştırma dedikodu yapma hortumlarında zamanı gelecek takacağım yeri biliyorum ben;)

18 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Hürmetler sayınğ büyük üstadım,tövbe valla artık çımırt ıtmım :lol: ne desen şimdi haklısın ama sadece bu aralar:lol: bir şey üretmeden riv riv ettiğimden mütevellit :P

Çenen çalışşşmasın ellerin çalışsın reçine kokusu beynini sulandırmış .model yap çamurun riv rivin kıralını görecen sen:lol: