Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Umut Can Aydın

1/35 | King Tiger H | MENG | Umut Can Aydın

Recommended Posts

Ellerine sağlık Umut :wub::wub::wub:

Nasıl bir model olacağı zaten gidişatından belliydi ;) Gökay'ın da belirttiği gibi sandık ve aksesuarın nedense o modele ait değilmiş gibi bir havası var. Alt kısımlarında saklamak istediğin bir şey varsa onu bilemem :D

Onun dışında montaj, kamuflaj, paletler, eskitme, akıntılar, çamur yani modele dair ne varsa ''master modeller'' seviyesinde olmuş. Yarışmalarda mutlaka derece alır ama asıl uluslararası dergilerden birinde görmeyi çok isterim :) 

Modeli çok beğendim. Harika bir model olmuş. En baştan beri bayıldığım bir çalışmaydı.....

Aksesuarlar konusunda arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Bence eksik güdük kalmışlar, eğreti duruyorlar . Bence biraz daha eklenip süslenmeliler. O kocaman cüssenin üstünde Kuş konmuş gibi. Ya kaldır yada süsle, bir kaç arkadaş daha ekle.

Eline sağlık Umut Can. Modelin her yeri ayrı güzel olmuş. Arkadaki kasayı hiç beğenmedim. Çok eğreti duruyor orada. Tank hareket ettiği an düşer gibi. Diğer kumaştan olan aksesuar da aynı şekilde yerini yadırgamış gibi geldi. Taretin yanına asarsan daha hoş durur gibi.

Ben de şu an 2 tane king tiger yapıyorum. Heralde son dönemde çıkardığım en kötü işçiliği çıkardım. Seninkinin yanında cidden çok kötü geldiler gözüme. 

V3Vzi6.jpg

V3V4V1.jpg

6 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Plastik modelciğin son aşaması bu sanırım, ellerinize sağlık çok profesyonel. :)

Teşekkür ederim :) 

5 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Aksesuar olarak kullandığın örtü ve sandık dışın da muhteşem görünüyor, tebrik ederim.

Aksesuarları daha doğal yansıtabilirsen 10 üzerinden 10 :) 

Teşekkür ederim Gökay abi :) 

4 saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Muhteşem görünüyor ellerine sağlık. 

Teşekkürler.

4 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerine sağlık Umut :wub::wub::wub:

Nasıl bir model olacağı zaten gidişatından belliydi ;) Gökay'ın da belirttiği gibi sandık ve aksesuarın nedense o modele ait değilmiş gibi bir havası var. Alt kısımlarında saklamak istediğin bir şey varsa onu bilemem :D

Onun dışında montaj, kamuflaj, paletler, eskitme, akıntılar, çamur yani modele dair ne varsa ''master modeller'' seviyesinde olmuş. Yarışmalarda mutlaka derece alır ama asıl uluslararası dergilerden birinde görmeyi çok isterim :) 

Sağolasın Fatih abi beğenmene sevindim aksesuarlar yapışık değil ya elden geçirim yada hiç koymam. Saklanacak bir kusur yok abi heheh :) 

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Modeli çok beğendim. Harika bir model olmuş. En baştan beri bayıldığım bir çalışmaydı.....

Aksesuarlar konusunda arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Bence eksik güdük kalmışlar, eğreti duruyorlar . Bence biraz daha eklenip süslenmeliler. O kocaman cüssenin üstünde Kuş konmuş gibi. Ya kaldır yada süsle, bir kaç arkadaş daha ekle.

Teşekkür ederim. :D:D 

4 saat önce, Tolga Çatal yazdı:

Normal değil vol 2 :D Ayrıca olmamış :P

heheh Teşekkürler

3 saat önce, Kürşat Kaan Kerimoğlu yazdı:

Eline sağlık Umut Can. Modelin her yeri ayrı güzel olmuş. Arkadaki kasayı hiç beğenmedim. Çok eğreti duruyor orada. Tank hareket ettiği an düşer gibi. Diğer kumaştan olan aksesuar da aynı şekilde yerini yadırgamış gibi geldi. Taretin yanına asarsan daha hoş durur gibi.

Ben de şu an 2 tane king tiger yapıyorum. Heralde son dönemde çıkardığım en kötü işçiliği çıkardım. Seninkinin yanında cidden çok kötü geldiler gözüme. 

V3Vzi6.jpg

V3V4V1.jpg

Çok teşekkür ederim Kürşat abi, Kasa da önemli şeyler yok zaten düşerse düşsün :D hehhe şaka bir yana onları zaten yapıştırmadım abi öylece bıraktım. İlk fotoda ki model güzel duruyor abi Kit markaları nedir ki ? 

5 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Çok teşekkür ederim Kürşat abi, Kasa da önemli şeyler yok zaten düşerse düşsün :D hehhe şaka bir yana onları zaten yapıştırmadım abi öylece bıraktım. İlk fotoda ki model güzel duruyor abi Kit markaları nedir ki ? 

İlki Trumpeter, ikincisi Zvezda. 1/72 ikisi de.

Tiger yapasım geldi len çocuk senin yüzünden  :)  

Kamuflajda bu deseni seçmen çok iyi oldu, ilk bakışta dikkat çeken özgün bir kamuflaj deseni. Fenalık geldiydi ortalıkta dolaşan ambush kamolardan artık :) 

Akıntılar oldukça kararında, bu güzelim kamuflaj desenini pasla kirle boğmak olmazdı, sen de benim gibi düşünmüş olmalısın... Namlu ucuna azıcık is karartma olabilirmiş. Belki de daha atış bile yapamadan savaş bitmiştir, o da bir ihtimal :) 

Tebrik ederim.... 

Bir saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Tiger yapasım geldi len çocuk senin yüzünden  :)  

Kamuflajda bu deseni seçmen çok iyi oldu, ilk bakışta dikkat çeken özgün bir kamuflaj deseni. Fenalık geldiydi ortalıkta dolaşan ambush kamolardan artık :) 

Akıntılar oldukça kararında, bu güzelim kamuflaj desenini pasla kirle boğmak olmazdı, sen de benim gibi düşünmüş olmalısın... Namlu ucuna azıcık is karartma olabilirmiş. Belki de daha atış bile yapamadan savaş bitmiştir, o da bir ihtimal :) 

Tebrik ederim.... 

Teşekkür ederim Ahmet abi,  :) 

Valla yap bir King Tiger da şöyle gözümüz gönlümüz açılsın. :) Bu kamuflajı seçmemde ki sebepte aynen yazdıklarının yüzünden abi. Sıra dışı boyamalar yapmayı seviyorum. Araç ve kamuflaj eskitmeyi kaldırırdı abi ama böyle gözümü doyurduğu için zorlamak istemedim. tekrardan teşekkür ederim :wub: