Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Gökay Yalçın

1/35 | AMX-30 B2 Brennus | Tiger Model | Gökay Yalçın

Recommended Posts

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok beğendim. Harika bir model olmuş. 

Sağolasın.

5 dakika önce, Evren İmgel yazdı:

Ellerine sağlık Gökay,  Çok güzel bitmiş ama bence bir altlık çok daha güzel gösterecektir diye düşünüyorum :)   
Bende Fatih hoca gibi koyu fonun modeli çok daha güzel göstereceğini düşünüyorum .

Sağolasın Evren, aklımda asfalt bir yol var bakalım zaman olursa yapabilirim.

Adamı bıraksak gidip şu caaanım tanka nato kamo yapacaktı yaa, bak böle ne güzel oldu:D He illa branda mranda ayağına nato kamo sokuşturdu ama yapmasa harbi monoton kalacakmış:lol:

Abi eline sağlık gayet şık ve tatlı bi model oldu. Altınada şöle siyah yekpare yüksek bi altlık olsa nede güzel olurdu:D(Bi tezgahın yanına oturup fırçayı öle tutma demediğim kaldı:lol:)

Bir saat önce, Mustafa Dombay yazdı:

Adamı bıraksak gidip şu caaanım tanka nato kamo yapacaktı yaa, bak böle ne güzel oldu:D He illa branda mranda ayağına nato kamo sokuşturdu ama yapmasa harbi monoton kalacakmış:lol:

Abi eline sağlık gayet şık ve tatlı bi model oldu. Altınada şöle siyah yekpare yüksek bi altlık olsa nede güzel olurdu:D(Bi tezgahın yanına oturup fırçayı öle tutma demediğim kaldı:lol:)

Nato yapsam ne eskitirdim bunu ama F-16 gibi oldu böyle :) altına ya ahşap bir kaide koyacağım ya da asfalt bir zemin yapacağım bakalım.

15 saat önce, Mustafa Çağrı yazdı:

Gökay bey, perçinlerin etrafındaki yağlanmış görünümü nasıl verdiniz? Sanırım bu iş için (yağ akıntısı, benzin akıntısı vs.) washlar vardı onlardan mı kullandınız?

O ürünler de kullanılabilir tabi ki ama ben bir kaç kat yıkama yapıp, yıkamayı çok temizlemeden bırakarak bu görüntüyü elde ettim.