Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

baki temel

1/35 | M3 75mm GMC|Dragon| Baki Temel

Recommended Posts

Ellerine sağlık abi,modeli beğendim, sahne de güzel düşünülmüş, figür çok zayıf kalmış bir de şu uçak parçaları çok temiz ve düzenli görünüyor, gerçekçi durmamışlar.

Uçak parçalarını daha düzensiz yerleştirisen ve üstlerinde gerçekten hasar almış havası verebilirsen on numara beş yıldız olacak.

Uçak parçaları bu hali ile montajı bekler gibi görünüyorlar.

eyvallah gökayım figür çok iyi değil ama mal bu ne edelim kalıbı ve modellemesi iyi değil onun için birşey yapamam.parçalara gelince biraz daha eskitip hasarlı hale getirebilirim .mesela kanadı parçalanmış yapabilirim lastiği patlak hale getirmekte olur ama nasıl yaparım bir fikrim yok

Ellerine sağlık inkıredibıl,sustalı çakı,çift bıçaklı kalem traş Baky :lol: Gökayın dediklerini duydun ve okudun değil mi :lol: sana bunları malı yayınlamadan dedik ama iplemedin bile :lol: ye şimdi kafana gözüne sopayı aklın başına gelsin,üretim bandı sonunda paket yerine zemine çakılan Baky :P

2 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık inkıredibıl,sustalı çakı,çift bıçaklı kalem traş Baky :lol: Gökayın dediklerini duydun ve okudun değil mi :lol: sana bunları malı yayınlamadan dedik ama iplemedin bile :lol: ye şimdi kafana gözüne sopayı aklın başına gelsin,üretim bandı sonunda paket yerine zemine çakılan Baky :P

Modelciliğin temeli Baki dir diyebilir miyiz ? Hem Baki Temel, hemde modelciliğin temeli baki.

2 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Mal bulmüş mağribi gibi zıpla hemen mevzuya gökay böyle demiş kenan şöyle demiş .tamam tamam cok çemkirme;) el atacaz bazı yerlere

4 dakika önce, Mutlu Toker yazdı:

Modelciliğin temeli Baki dir diyebilir miyiz ? Hem Baki Temel, hemde modelciliğin temeli baki.

mutlu uyma diyorum sana şu kenana .onun kayığına binme onun türküsüsnü çığırma iki dakkada satar adamı kalırsın dımdızlak:lol:

Ustam model çok iyi olmuş. Ellerine Gözlerine sağlık. 

Dio konusunda Gökay gibi bende çok düzenli buldum. Ama ben montajdan ziyade, adam bunları satıyor sermiş öyle düşündüm doğrusu :D 

Sönümleme olayına katılmıyor, daha çok özümseme gibi diyebiliriz :D Yani post modern bir yansımanın dışa vurumu, daha doğru olacak mış gibi geliyor daaaa kendini tutuyormuş, birazdan salacak mış gibisimtrak.

Arkadaki havan topu mermileri biraz yıkama yağlama ister sanki.

Figürün gözü haricinde bence gideri var. 

16 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Ustam model çok iyi olmuş. Ellerine Gözlerine sağlık. 

Dio konusunda Gökay gibi bende çok düzenli buldum. Ama ben montajdan ziyade, adam bunları satıyor sermiş öyle düşündüm doğrusu :D 

Sönümleme olayına katılmıyor, daha çok özümseme gibi diyebiliriz :D Yani post modern bir yansımanın dışa vurumu, daha doğru olacak mış gibi geliyor daaaa kendini tutuyormuş, birazdan salacak mış gibisimtrak.

Arkadaki havan topu mermileri biraz yıkama yağlama ister sanki.

Figürün gözü haricinde bence gideri var. 

Teşekkür ederim gözüm

Allahını seven üstüme toprak atsın:oUlen parçalar gelişi güzel dağılmış daha ne kadar düzensizleştireyim.biraz daha eskit hasarlandır falan diyorsanız o konularda hak veririm sizlere ve gerğinide yaparız efem;)

Şimdi bulutçum imgelerin zaman ve mekan düzlemindeki devinimleri kişiler üzerinde farklı tahayüllere sebebiyet verir.Bu bağlamda konuya perspektif bir açıdan bakarsak imgeleri rekonstrüktif hezeyanlardan uzak objektif bir gözle gözlemleyip modernite sancılarından etkilenmeden,epistomolojik kaygılara düşmeden konjoktürel bir gözle gözlemlemek daha iyi sonuçlar doğurur kanısındayım.B)

Adamıda beğenmeyen kızına almasın 

29 dakika önce, baki temel yazdı:

Allahını seven üstüme toprak atsın:oUlen parçalar gelişi güzel dağılmış daha ne kadar düzensizleştireyim.biraz daha eskit hasarlandır falan diyorsanız o konularda hak veririm sizlere ve gerğinide yaparız efem

:D:D:D 

man-blue-cap-digs-grave-260nw-156262709.

kapaklardan biri hariç hepsi paralel serilimiş gibi Baky abim. Biri çapraz baksın biri toprağa neyim gömülsün... birinin altına daş neyim sıkışsın. 

20191126T1441-0116-CNS-HONEY-CREEK-WOODLANDS-1024x683.jpg

Temsilidir : Ben, Gökay ve Kenan Komutan  :D