Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Ahmet Aslanlı

1/20 | Garaj | Fujimi, Tamiya, Daban| Ahmet Aslanlı

Recommended Posts

Bir saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Her detayı göze çarpıyor ama duvarın dokusuna bayıldım 

Teşekkürler Ege:)

21 dakika önce, Mutlu Toker yazdı:

Özgün işler senden çıkıyor genelde. Ellerine sağlık. Güzel oldu.

Teşekkürler Mutlu:)

3 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Ahmet...

Teşekkürler Hakan abi:)

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ahmet, garaj, robot ve sahne harika olmuş. Figürlerin boyaması çok zayıf kalmış.

Figürler dışın da çok beğendim, ellerine sağlık.

Teşekkürler Gökay.

Farkındayım, figürler olmadı. Çok özen göstersem de muhteşem olmayacaklardı ama sonlara doğru biraz aceleye de geldiler.

Abi eline sağlık. Bende figürlere takılmıştımki Gökay abi söylemiş. Ben figür boyama konusunda çok beceriksizim o yüzden figür gördüğümde ilk onlara bakıyorum:)  En çokta arkadaki alet dolabını ve aletleri sevdim. Harika görünüyolar. Sahne ayrıca çok yaratıcı. Tekrar eline sağlık abi.

Sahne süper olmuş.

Hayranım senin bu yaratıcı çalışmalarına... 

Robot silah zoruyla tamirat yaptırıyor sanırım :D 

Figürlerin özellikle cilt dokuları konusunda arkadaşlarla hem fikirim. 

Duvarlar biraz boş kalmış gibi. Bir iki poster yada bir şeyler zenginleştirirmiş.

7 saat önce, Mustafa dombay yazdı:

Abi eline sağlık. Bende figürlere takılmıştımki Gökay abi söylemiş. Ben figür boyama konusunda çok beceriksizim o yüzden figür gördüğümde ilk onlara bakıyorum:)  En çokta arkadaki alet dolabını ve aletleri sevdim. Harika görünüyolar. Sahne ayrıca çok yaratıcı. Tekrar eline sağlık abi.

Teşekkürler Mustafa. Figür boyama için kaliteli resin figür ve özenle -mükemmel olmasa da- gayet güzel sonuç alınabiliyor, bu tarz milattan önceden kalmış plastik figürleri adam etmekse ustalık gerektiriyor. BUnlar 1/20, ama geçen yaptığım Conan' la Red Sonja 1/35 olmasına rağmen daha güzeller, çünkü heykeltraş çok başarılı, bozamadım adamın/kadının figürlerini :D

6 saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

süper olmuş elinize sağlık.

Teşekkürler Hasan:)

5 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Sahne süper olmuş.

Hayranım senin bu yaratıcı çalışmalarına... 

Robot silah zoruyla tamirat yaptırıyor sanırım :D 

Figürlerin özellikle cilt dokuları konusunda arkadaşlarla hem fikirim. 

Duvarlar biraz boş kalmış gibi. Bir iki poster yada bir şeyler zenginleştirirmiş.

VOGWcf.jpg

Haklısın BUlut. Çıktı aldım bir kaç tane ama, vazgeçtim yapıştırmaktan, bir bu var, Zeki Müren' in üstüne de söz söylenmez :D 

ellerine sağlık ahmet güzel oldu bu ilginç dio.duvarlara ne biliğim makina parça resimleri gibi veya el ile yazılmış robocu usta,teknoloji 5.0 bizde gibi espirili şeyler yazılabilir bence

18 saat önce, ismet güralp yazdı:

Elinize sağlık. 

Teşekkürler:)

17 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık abi , çok güzel bir canlandırma olmuş, robot yağ bakımını zor yoldan hallediyor. :)

Teşekkürler. Sanayi esnafı anca bundan anlar:)

17 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ahmet ellerine sağlık,beyin yakan diolar bunlar :lol:

Teşekkürler Kenan abi, hedefim budur:)

6 saat önce, baki temel yazdı:

ellerine sağlık ahmet güzel oldu bu ilginç dio.duvarlara ne biliğim makina parça resimleri gibi veya el ile yazılmış robocu usta,teknoloji 5.0 bizde gibi espirili şeyler yazılabilir bence

Teşekkürler Baki abi, haklısın duvarlar boş kaldı.

Ahmet ellerine sağlık :) Muhteşem bir hayal gücü ve harika uygulama. Bu dio beni ilkokul ve ortaokul yaz tatillerinde rahmetli büyükbabamın tamirci dükkanında çalıştığım günlere götürdü resmen :rolleyes: Bir de bir an, o robotun sanayideki dükkana gelişini gözümde canlandırıp bastım kahkahayı:D

On 08.01.2020 at 07:51, Fatih Taş yazdı:

Ahmet ellerine sağlık :) Muhteşem bir hayal gücü ve harika uygulama. Bu dio beni ilkokul ve ortaokul yaz tatillerinde rahmetli büyükbabamın tamirci dükkanında çalıştığım günlere götürdü resmen :rolleyes: Bir de bir an, o robotun sanayideki dükkana gelişini gözümde canlandırıp bastım kahkahayı:D

Teşekkürler Fatih, memnun oldum rahmetli büyükbabanı hatırlatmasına. Yaptığım diolarda bakanda bir his yaratmak hedefim.