Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Gökay Yalçın

1/48 | Jagdtiger Nibelungenwerke 1945 | Tamiya | Gökay Yalçın

Recommended Posts

Kolay gelsin Gökay.

Gerçeği tam bir hayvan olan bu makineyi 48 ölçekte modellemek, yapılan en mantıklı şey!

35'i fazla büyük (ve pahalı), 72'si de küçük... 48 ölçek kurtarıcı oluyor... 

Günün birinde Bovington'a gidip, şu güzelliğe sürtünme elleme şerefine erişebilir miyiz acep ? :) 

28 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Kolay gelsin Gökay abi, eteksiz olarak mı yapacaksın ? 

Sağolasın Umut, eteksiz mi ? ne kadar ayıp !

:P Eteksiz olacak ama bir kaç bölüm ekleyebilirim.

19 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Kolay gelsin Gökay.

Gerçeği tam bir hayvan olan bu makineyi 48 ölçekte modellemek, yapılan en mantıklı şey!

35'i fazla büyük (ve pahalı), 72'si de küçük... 48 ölçek kurtarıcı oluyor... 

Günün birinde Bovington'a gidip, şu güzelliğe sürtünme elleme şerefine erişebilir miyiz acep ? :) 

Sağolasın Ahmet,

48 ölçekte çeşit az olsa da yapımı çok keyifli bir ölçek, Bovington'a gitmek benim de aklımda öyle bir niyet olursa katılırım.

6 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Kolay gelsin Gökay Hocam. 

Teşekkürler.

WW2 de muhtemelen en sevdiğim tanklardan biri. Babayiğit mübarek. Şimde bu babayiğit klasik kızıl alman astarlı, üzerinde bolca tebeşir yazılı ve şöyle ham kaynak izli bi şekilde görsek ne güzel olurdu(Bu arada ben senin modellere niye bu kadar karışıyorum çözemedim:D)

Bir saat önce, Mustafa dombay yazdı:

WW2 de muhtemelen en sevdiğim tanklardan biri. Babayiğit mübarek. Şimde bu babayiğit klasik kızıl alman astarlı, üzerinde bolca tebeşir yazılı ve şöyle ham kaynak izli bi şekilde görsek ne güzel olurdu(Bu arada ben senin modellere niye bu kadar karışıyorum çözemedim:D)

Ahahah yönlendiriyorsun resmen AMX için nato kamo diye başladım, girdiniz kanıma Urban oldu ! yok abi yok bu klasik kamo olacak ! :P 

22 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ahahah yönlendiriyorsun resmen AMX için nato kamo diye başladım, girdiniz kanıma Urban oldu ! yok abi yok bu klasik kamo olacak ! :P 

Ya boşver abi klasik kamoyu, kızıl astar olur, düz sarı olur. Hatta düz sarı çok tatlı tonlanır ki sende bunu harika yaparsın. Sen yine de bunu bi düşün:)

36 dakika önce, Mustafa dombay yazdı:

Ya boşver abi klasik kamoyu, kızıl astar olur, düz sarı olur. Hatta düz sarı çok tatlı tonlanır ki sende bunu harika yaparsın. Sen yine de bunu bi düşün:)

Pembe yapsın bence :D hehehehe Unuttuk sandın değil mi o pembe tankı :D. Hehehe istediğin kadar yeniden boya, ödül al, gavur sitelerinde boy boy resmi çıksın, unutulmaz o pembe tank :D 

3 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kısmet diyelim o zaman :) 

Ben adamın içine kurt düşürdüm bi kere:lol:

3 saat önce, baki temel yazdı:

mustafada pis zehir veriyor :rolleyes:

Hiç acımam:P

3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Pembe yapsın bence :D hehehehe Unuttuk sandın değil mi o pembe tankı :D. Hehehe istediğin kadar yeniden boya, ödül al, gavur sitelerinde boy boy resmi çıksın, unutulmaz o pembe tank :D 

He yaa bi kere yaptıydım ben öle bi tank. Bide şöyle diyologlar oluştuydu akabinde

A-Mustafa şu şu modele başlamış.

B- Mustafa kim?

A-Ya hani pembe bi tank yaptıydı ya o işte

B-Heeee o gevşekmiiii?:D:D:lol::lol:

Ellerim gırılaydıda yapmayaydım:P