Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
levent onbeş

Hepsi burada.com Fiyaskosu...

Recommended Posts

Büyük bir ilan ve duyuru ile yaygara yaptıkları “21 Kasım saat 21” kampanyası, biz maketçiler açısından tam bir aldatmaca olduğu ortaya çıktı.

Merakla fiyatlara baktım, sonra da benim 3ay içinde aldığım maketlerin fiyatları karşılaştırdım.

Ayıp yahu.....

İnsanları keriz yerine koyuyorlar.

örnek mi?

* 53₺ aldığım Revel eskitme kiti 59₺ , 78₺>68₺>59₺ gibi yalan indirim oranlarıda yazmışlar.

* Spad ııı, 72 ölçek bu miniği, 108₺ fiyat koyup, %71+%12 indirimle  27.50₺ yazmışlar, yahu zaten 28-30₺ civarındaydı.

daha çok örnek var da uzatmayacağım...

neyse akşam akşam sinirlendim....

iyi forumlar

9 saat önce, levent onbeş yazdı:

Büyük bir ilan ve duyuru ile yaygara yaptıkları “21 Kasım saat 21” kampanyası, biz maketçiler açısından tam bir aldatmaca olduğu ortaya çıktı.

Merakla fiyatlara baktım, sonra da benim 3ay içinde aldığım maketlerin fiyatları karşılaştırdım.

Ayıp yahu.....

İnsanları keriz yerine koyuyorlar.

örnek mi?

* 53₺ aldığım Revel eskitme kiti 59₺ , 78₺>68₺>59₺ gibi yalan indirim oranlarıda yazmışlar.

* Spad ııı, 72 ölçek bu miniği, 108₺ fiyat koyup, %71+%12 indirimle  27.50₺ yazmışlar, yahu zaten 28-30₺ civarındaydı.

daha çok örnek var da uzatmayacağım...

neyse akşam akşam sinirlendim....

iyi forumlar

Levent bey belki sadece bizim ülke dedir onu bilemiyorum ama indirimler zaten hep yalandır. madem ucuza satabileceksin baştan öyle sat diye bir soru takılır aklıma her indirim gördüğümde.