Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Can SARICAN

1/72 │ MİL Mİ-26 "HALO" │ Revell │ Can Sarıcan

Recommended Posts

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık abi, detaylar muhteşem.

Yakın çekimlerde bir kaç noktada yımaların temizlenmediği noktalar dışında harika görünüyor, ellerine sağlık.

Gökay'ım çok teşekkürler. Yıkama konusunda haklısın. Ama detay fazlalığı, bir de bu modele yaklaşık sekiz ay elimi sürmediğimi düşünürsen bir an önce bitirmek maksadıyla atladığım yerler olmuştur.;)

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Unutmuştum ben arkadaşı. (Geç olsun güç olmasın derler ama, beni bile geçmiş bu iş :D )

Dönüşü muhteşem olmuş. Çok iyi bitmiş. Tam Can Sarıcan'a layık bir model. Harika :wub::wub::wub:

Sadece son bir iki dokuşta, sıkıldım bitsin artık izi var. çok ama çok az tabi :D 

Teşekkürler Bulut Hocam. Ben bile unutmuştum arkadaşı. Ama final güzel oldu diyelim. Bu arada girdiği iki yarışmada da birinci olması  sevindirici bir unsur tabi.

Bir saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Oooo beklediğim model bitmiş. Her şeyi ile çok güzel görünüyor Can abi ellerine sağlık. Sırada hangi model var ? :D 

Umut'um çok teşekkürler. Nihayet bitti. :) Sırada yine bu boşlukta bitirdiğim Revell'in 32 ölçek P-51 Mustang'ı var. Onu da bir iki güne paylaşırım. Çok yakında ise 48 ölçek F-18...:D

35 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Çok güzel görünüyor elinize sağlık. Detayları göstermeniz de çok iyi olmuş yakından incelemiş kadar olduk :)

Çok teşekkürler Kahraman. Detayları özellikle fotoğraflarken fazla tutuyorum. Hatası sevabı orada ortaya çıkıyor.:D

Sayın Can ustacığım Sarıcan abiciğim :D ellerine ve dahi sabır taşına sağlık,detaylar dile gelmiş bir bir konuşuyor,heli ise bırakın beni uçam gidem yurduma diyor :D çok yakından da gördüğüm,hatta nefesimi kargo kapısından üflediğim bir eser,zaten girdiği her güreşten de birinci çıktı :D benim AH -1 cobrayıda yedi bitirdi zalım  :lol: