Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
Kahraman Ege Ceri

1/72 I Sukhoi SU-33 Flanker-D I Zvezda | Kahraman Ege Ceri

Recommended Posts

Bir saat önce, ilyas orhan yazdı:

Çok güzel görünüyor..Zvezdanın su-27-33-30 serisine ek bi de 35 çıkartsalar keşke..Tek eleştirim zvezda ile ilgili dekalleri çok ince ve narin..ben su-27 mi yaprken becerememiştim dekallerini yerleştirmeyi :)

Teşekkür ederim. Hatırlıyorum bu konudan bahsettiğinizi. Bu yüzden dekal kısmında bir ürktüm başlarken ama bir sorun yaşamadım çok şükür.

Bende çok beğendim, özellikle kamuflaj renkleri ve tonlamalar güzel olmuş.

Bazı bölgelerde yıkamalarda sıkıntılar var, egzozlar için biraz daha tonlama çalışılabilir ve tekerlek jantları yeşil olmalı diye biliyorum, siyah mı yeşil mi ? anlaşılmıyor.

Genel görünümü ile güzel bir iş olmuş, tebrikler.

3 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Bende çok beğendim, özellikle kamuflaj renkleri ve tonlamalar güzel olmuş.

Bazı bölgelerde yıkamalarda sıkıntılar var, egzozlar için biraz daha tonlama çalışılabilir ve tekerlek jantları yeşil olmalı diye biliyorum, siyah mı yeşil mi ? anlaşılmıyor.

Genel görünümü ile güzel bir iş olmuş, tebrikler.

Öncelikle teşekkür ederim. 

Evet yıkamanın tutunamadığı yerler de oldu ama boyamadan önce bunun olabileceğinin farkına varmalıydım belki de. Halbuki oralara zımpara vs de yapmamıştım. 

Metalik boyalarla tecrübemi hala arttırmaya çalışıyorum, egzoz da en çekindiğim yerlerden biriydi bu nedenle. Kahverengi wash ile çeşitli kir, akıntı ve lekeler yapmayı düşünüyordum ancak sonradan vazgeçtim.

Tekerlerkler için ise kılavuz US Light Green öneriyor ancak ben direkt olarak flat green kullandım, siyahın üzerine atınca (gövdenin altında kaldığından da olabilir) biraz koyu kaçmış olabilir.

2 saat önce, ismet güralp yazdı:

Çok güzel, eline sağlık. 

Çok teşekkür ederim

Bir saat önce, Eren Erdogan yazdı:

Elinize sağlık.  Gayet güzel bir model olmuş özellikle kamuflaj çalışmasını çok sevdim. Yapmak istediğim modellerin için de olan bir kuş.  Gövde altında biraz daha dark brown ile kir pas gidermiş aslında gözüme biraz fazla temiz geldi sizce ?

Teşekkür ederim. Ben de aslında uçakları -hele bir de Rus ise- olabildiğince kirletmeyi seviyorum. Ancak bu uçağa dair bulduğum referansların çoğu temiz uçak görselleri olduğundan bu şekilde bırakmaya karar verdim. Sanırım Ruslar bu güzelliklere daha iyi bakıyorlar :D ha ama yapılsa olmaz mı? bana kalırsa olur neden olmasın

23 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim. Ben de aslında uçakları -hele bir de Rus ise- olabildiğince kirletmeyi seviyorum. Ancak bu uçağa dair bulduğum referansların çoğu temiz uçak görselleri olduğundan bu şekilde bırakmaya karar verdim. Sanırım Ruslar bu güzelliklere daha iyi bakıyorlar :D ha ama yapılsa olmaz mı? bana kalırsa olur neden olmasın

Referans fotoğrafları soracaktım unutmuşum yazmayı. :)  Elinize sağlık çok güzel olmuş.