Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Umut Can Aydın

1/35 | King Tiger H | MENG | Umut Can Aydın

Recommended Posts

Bir saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

nefis ilerliyor Umut 

ellerine sağlık olsun 

Teşekkür ederim Mümtaz abi

Bir saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

elleriniz sağlık çok güzel oluyor.

Teşekkürler

59 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Moda yaratacak renk uyumu Umut Hocam...

Sağolun. :) 

10 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

Çok iyi Umut. Güzel kamuflaj, kaliteli geçişler. Valla çok iyi olacak gibi

Kolay gelsin

Teşekkür ederim Gürkan abi Sparmax Sp. 20 gerçekten güzel tabanca serbest el ile çalışması çok kolay Talon tabancayla boşuna eziyet çekiyor muşum.

4 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerine sağlık Umut :) Kamuflaj renkleri ve geçişler çok güzel olmuş.

Teşekkür ederim Fatih abi beğenmene sevindim.

1 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Nasıl bir el o ... çok düzgün kesmişsin. Muhtemelen bir çıktının üstünden giderek kestin ama yine de çok iyi. Çok güzel olmuş. Decal bu kadar iyi olmuyor.

senelerdir Siluet şablon kesici almayı düşünüyorum. Ama senin ihtiyacın yok maşallah :) 

Teşekkür ederim. Kutu içerisinde ki dekaller de 111 numaralı dekal yoktu ama bir tane 1 rakamı bulunca üstüne bandı yapıştırıp kestim. :) Kesinlikle boya dekallden daha iyi sonuç veriyor. Ama fotoğrafta ki Alman demir haçı boya değil dekal

Demir haç'ın da güzel bir decal ama.

Adamlar uğraşmış, parlak şeffaf alanı mümkün olduğunca kenarlara yakın olmuş. Şeffaf alanı direkt kare olan, örnek çok. Ama yine de decal işte. Boya gibi olmuyor. O demir haçlar veya gamalı haçlar vs içinde hazır maskeler var. Ama şu örneğe bakınca sen onu da kolayca yaparmışsın gibi geliyor.

s-l640.jpg  s-l225.jpg

1020844-22360-84-720.jpg

Zor ama. Önce beyaz alanı boya sonra içini düzgün yerleştirip tekrar boya :) decali yapıştırıp geçmek daha kolay tabi :D 

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Demir haç'ın da güzel bir decal ama.

Adamlar uğraşmış, parlak şeffaf alanı mümkün olduğunca kenarlara yakın olmuş. Şeffaf alanı direkt kare olan, örnek çok. Ama yine de decal işte. Boya gibi olmuyor. O demir haçlar veya gamalı haçlar vs içinde hazır maskeler var. Ama şu örneğe bakınca sen onu da kolayca yaparmışsın gibi geliyor.

s-l640.jpg  s-l225.jpg

1020844-22360-84-720.jpg

Zor ama. Önce beyaz alanı boya sonra içini düzgün yerleştirip tekrar boya :) decali yapıştırıp geçmek daha kolay tabi :D 

Aynen hazırı ve düzgünü varken uğraşmak istemedim. :D:D 

Bayıldım valla :)
Renk Gökay'ın dediği gibi kırmızı  kalsın bence de :) plastiğin kendi rengi değil mi o....

Aslında bir iki tanesi gerçekten red oxide boyanabilir. Normal bir durum.... Hasar alıp kademede alel acele değiştirilmiş olabilir... Projeyi nasıl bitirmeyi planladığına göre değişir tabi. Bol eskitme mi uygulayacaksın yoksa nispeten temiz mi kalacak. Ona göre değişebilir.

Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Nefis... Tekerler kırmızı kalsın :P 

Teşekkür ederim abi, kırmızı olsun bizim olsun diyorsun :) 

Bir saat önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

çok güzle olmuş, elinize sağlık.

Teşekkür ederim

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bayıldım valla :)
Renk Gökay'ın dediği gibi kırmızı  kalsın bence de :) plastiğin kendi rengi değil mi o....

Aslında bir iki tanesi gerçekten red oxide boyanabilir. Normal bir durum.... Hasar alıp kademede alel acele değiştirilmiş olabilir... Projeyi nasıl bitirmeyi planladığına göre değişir tabi. Bol eskitme mi uygulayacaksın yoksa nispeten temiz mi kalacak. Ona göre değişebilir.

Teşekkür ederim, aynen plastiğin kendi rengi ama Red oxide bana hep itici gelmiştir o yüzden dediğim gibi dunkelgelb yapacağım :)  Çamur olayını da daha düşünmedim.