Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Umut Can Aydın

1/35 | British Army Husky TSV | MENG | Umut Can Aydın

Recommended Posts

Ellerine sağlık Umut, görsel olarak çok daha üst seviyede bitirmek yerine klasik bir bitiriş tercih etmişsin, araç seni çok sarmamış anlaşılan...

Bir kaç farklı renkte aksesuar ile görselliği artırabilirdin,tekerler için bir iki farklı ton pigment kullanabilirdin.

Çok başarılı bir model ama daha iyisini yaparsın.

:wub::wub::wub:

Umut ellerine sağlık :) Fotolara ilk baktığımda gözüme Afganistan'da bir sene boyunca her sabah park yerinde gördüğüm MRAP'ler geldi. Abartısız, keskin detaylı ve çoook gerçekçi bir bitiş olmuş. Eğer hedeflediğin de bu bitişse bence fazlasıyla yakalamışsın. Bu araçlarda günlük toz ve çamurun dışında çok fazla yıpranma ve dökülme hiç görmedim diyebilirim. Sadece özellikle keskin kenarlarda ve malzeme konulan yerlerde ufak dökülmeler oluyordu. Gözüme sadece çok temiz görünen çanta bidonlar takıldı. Tekrar ellerine sağlık :) 

14 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Umut usta ellerine sağlık,gerçeği ile arasındaki tek fark sanırım boyutu :);)

Teşekkür ederim Kenan abi. :) 

14 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Umut...

Teşekkür ederim, Hakan abi

13 saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Muhteşem bir çalışma, elinize sağlık

Teşekkürler.

13 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Umut, görsel olarak çok daha üst seviyede bitirmek yerine klasik bir bitiriş tercih etmişsin, araç seni çok sarmamış anlaşılan...

Bir kaç farklı renkte aksesuar ile görselliği artırabilirdin,tekerler için bir iki farklı ton pigment kullanabilirdin.

Çok başarılı bir model ama daha iyisini yaparsın.

Teşekkür ederim Gökay abi, aynen dediğin gibi araç beni hiç sarmadı. Bitirmek için yapınca da bazı şeyleri atlıyorsun.

12 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık , modern askeri araçların modelleri ayrı ilgi çekici oluyor, yine temiz bir işçilik olmuş. 👏

Teşekkür ederim.

11 saat önce, ismet güralp yazdı:

Çok güzel. Eline sağlık. 

Teşekkür ederim.

4 saat önce, Fatih Taş yazdı:

:wub::wub::wub:

Umut ellerine sağlık :) Fotolara ilk baktığımda gözüme Afganistan'da bir sene boyunca her sabah park yerinde gördüğüm MRAP'ler geldi. Abartısız, keskin detaylı ve çoook gerçekçi bir bitiş olmuş. Eğer hedeflediğin de bu bitişse bence fazlasıyla yakalamışsın. Bu araçlarda günlük toz ve çamurun dışında çok fazla yıpranma ve dökülme hiç görmedim diyebilirim. Sadece özellikle keskin kenarlarda ve malzeme konulan yerlerde ufak dökülmeler oluyordu. Gözüme sadece çok temiz görünen çanta bidonlar takıldı. Tekrar ellerine sağlık :) 

Teşekkür ederim Fatih abi, beğenmene sevindim. Hedeflediğim maalesef bu değildi. Araç beni sarmadı. :) dediğin gibi bir kaç dokunuş ile görsel seviye biraz daha arttırılabilirdi. Ama gaz kaçtı bir kere :D