Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet Aslanlı

1/35 | Conan ve Red Sonja | Replica | Ahmet Aslanlı

Recommended Posts

33 dakika önce, Alperen Yüksel yazdı:

Muhteşem olmuş elinize sağlık :) 

Teşekkürler:)

7 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Ahmet,çok beğendim.

Yine harika bir sunum,sütunlara granit veya mermer neyseler o hissiyatı artırmak için birşeyler yapılabilir mi ?

Teşekkürler Gökay. 
Sütunlar mermer olacaktı ama güzel yapamadım, mermer ya da granit değil de taşa çevirdim direkt :D 

4 dakika önce, Hakan Güney yazdı:

Harika gerçekten...

Eline sağlık Ahmet...

Teşekkürler Hakan abi:)

Figürler ve kompozisyon süper. Eline koluna her bir yanına sağlık.

Ama Gökay beyin dediği gibi sütunlar istediğin etkiyi verememiş. Çatlakları da çok geniş olmuş. Çok daha açık renk daha iyi olurdu sanırım. 

Kılıç biraz eğri mi?

Ahmet senin gibi çocukluğunu ve gençliğini çizgi roman okuyarak geçirmiş birisi olarak çok ama çok beğendim :wub: Zemin, sütunların çıkışı, figürler hepsi senin geniş ve yaratıcı hayal dünyanın güzel ürünleri. Ellerine kollarına sağlık :) 

8 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Figürler ve kompozisyon süper. Eline koluna her bir yanına sağlık.

Ama Gökay beyin dediği gibi sütunlar istediğin etkiyi verememiş. Çatlakları da çok geniş olmuş. Çok daha açık renk daha iyi olurdu sanırım. 

Kılıç biraz eğri mi?

Teşekkürler Bulut. Sütunlardan memnunum, orada mermer üzerine sarmaşık yosun gibi detaylar da düşünmüştüm, ama erkekle kadın dışında renk olmasın diye karar verdim. Kılıç eğri çünkü yere basıyor olması lazımdı ama parçalarını birleştirirken Conan' ın kıçını bir türlü düzgün oturtamadım,hatta iki kolunu da boyadan sonra macunla uzatıp tekrar boyadım, kılıç bassın desem kol goril kolu gibi olacaktı😂

8 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Eline sağlık abi çok iyi olmuş.

Teşekkürler Bayram:)

8 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ahmet senin gibi çocukluğunu ve gençliğini çizgi roman okuyarak geçirmiş birisi olarak çok ama çok beğendim :wub: Zemin, sütunların çıkışı, figürler hepsi senin geniş ve yaratıcı hayal dünyanın güzel ürünleri. Ellerine kollarına sağlık :) 

Teşekkürler Fatih:) 

4 saat önce, ismet güralp yazdı:

Çok güzel, hele 1/35 detayları..

Teşekkürler İsmet:)

1 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ahmet ellerine ve fikrine sağlık :)

Teşekkürler Kenan abi:)

Oooo bu iki karakteri de çok severim. Bende Alfa yayınları sayesinde  zamanında saman kağıtlara basılan siyah beyaz çok fazla çizgi roman okuyabildim. Tenten'den Örümcek Adam'a, Fantastik Dört'lüden Rom'a ve daha nicelerini...

Figürlere gelince ; Ellerine sağlık. Bende dekorların mermerimsi olması taraftarıyım :) 

Eline sağlık Ahmet. Yazdıklarını okuyunca ben de ilk Conan alışını hatırladım:) Bambaşka bir şeydi. O yaşlarımda bende etki bırakan bir çizgi romanlar iki Baskan bilimkugu serisi. 

Tek eleştirim sütunlar olacak, 54 mm. ölçek için fazla kalın, figürlere göre çok baskınlar

On 25.09.2019 at 00:35, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık Ahmet abi , farklı ve yaratıcı bir çalışma daha.

On 25.09.2019 at 11:21, Evren İmgel yazdı:

Oooo bu iki karakteri de çok severim. Bende Alfa yayınları sayesinde  zamanında saman kağıtlara basılan siyah beyaz çok fazla çizgi roman okuyabildim. Tenten'den Örümcek Adam'a, Fantastik Dört'lüden Rom'a ve daha nicelerini...

Figürlere gelince ; Ellerine sağlık. Bende dekorların mermerimsi olması taraftarıyım :) 

18 saat önce, Mustafa Arabacı yazdı:

Eline sağlık Ahmet. Yazdıklarını okuyunca ben de ilk Conan alışını hatırladım:) Bambaşka bir şeydi. O yaşlarımda bende etki bırakan bir çizgi romanlar iki Baskan bilimkugu serisi. 

Tek eleştirim sütunlar olacak, 54 mm. ölçek için fazla kalın, figürlere göre çok baskınlar

Teşekkürler arkadaşlar:)