Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Burak Bardakçı

Refiksmodel modelcilik blogu

Recommended Posts

Merhabalar, 

Yaptığım çalışmaları ve bulduğum fotoğrafları teknikleri paylaşmak için bir blog yazmayı düşünüyorum. Hem de kendi ilerlememi kaydedebileceğim bir platform olacak. 

Olur da yurt dışından da gören olur diye İngilizce olarak yazmayı planlıyorum. 

Yakında bitirdiğim bir diorama ile yapmakta olduğum bir vinyet çalışmasını paylaşacağım. 

https://refiksmodel.blogspot.com/?m=1

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık.

Takip etmeye çalışacağım. Zamanında sürekli blogları takip ederdim. Okumayı tercih ediyorum. Tabi Türkçe olursa :) Ama bu aralar geçer akçe YouTube. Birçok blog devam etmiyor artık. 

Afrika korps dioramamı paylaştım. Devamını da getirmeyi planlıyorum. Şuan tezgah düzenlemeden geçiyor diyebilirim periyodik paylaşım olmayacak muhtemelen. 

Geçer akçe youtube evet ama daha çok ekipman ve zaman istiyor. 360p video çekmenin bi alemi yok diye düşünüyorum. Zaten bu blogun amaçlarından biri kendimin bir arşivini oluşturmak. O yüzden yamak iyidir :) teşekkürler. 

18 saat önce, Burak Bardakçı yazdı:

Afrika korps dioramamı paylaştım. Devamını da getirmeyi planlıyorum. Şuan tezgah düzenlemeden geçiyor diyebilirim periyodik paylaşım olmayacak muhtemelen. 

Zaten hemen İnceledim o dionuzu. Gayet güzeldi. Elinize sağlık. Browser'ın yer imlerine  aldım bile.

Forumda da paylaşırsanız yapım aşamasında da incelemeyi isterim. Benim gibi acemilerin faydalanacağı şeyler olacaktır.

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Zaten hemen İnceledim o dionuzu. Gayet güzeldi. Elinize sağlık. Browser'ın yer imlerine  aldım bile.

Forumda da paylaşırsanız yapım aşamasında da incelemeyi isterim. Benim gibi acemilerin faydalanacağı şeyler olacaktır.

Forumda da paylaşmayı düşünüyorum. Yakında başka bir çalışmayı yapım aşamaları ile yükleyeceğim. Takip için teşekkürler :D instagramda da paylaşıyorum ordan da takip edebilirsiniz fotoğrafları. 

13 saat önce, levent onbeş yazdı:

Senaryosu güzel, ancak 2 farklı figür takımı kullandınız sanırım. Miğferler ve asker teçhizatı neden farklı?

Teşekkürler, evet figür takımları farklı, yazdığım gibi pak40tan çıkan ve sdkfz251den çıkan figürleri kullandım. Teçhizatta bir farklılık yok. Kaskların bazılarını kendim ek olarak değiştirdim. Afrikada kullanılan siperlikli kasklardan kullandım bazı figürlerde. Tamiyanın ayrı ekipman setinden çıkan kasklar.