Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Hasan Şadi ÇELİK

geç kalan merhaba

Recommended Posts

aslında uzun süredir. takip ediyorum forumu. ne zamandır da aklımda. buraya bişeyler yazmak. öle langur lungur girmişim siteye ayıpladım kendimi. yaklaşık bir senedir bu hobiyle uğraşıyorum. inşallah ilerde ilk yaptığım maketleri de eklerim.

kısaca kendimden bahsedeyim. 40 yaşındayım. Ziraat mühendisiyim yaklaşık 8 yıldır kamu da çalışıyorum. Manisa gölmarmara da yaşıyorum. bu hobi den hariç akvaryum hobim var. 100 lt lik ufak bir akvaryumum var. molly bakıyorum akvaryumumda.

iyi günler, iyi modeller dilerim.

Çocukluğum Gölmarmara 'da geçti. Tütünün altın olduğu 70 li yıllar. Gölün öbür ucu görünmezdi. Köfte yemeye bir hafta Akhisar 'a bir hafta Salihli 'ye giderdik. Akpınar muhteşemdi. Güzel yerdir. Şimdi nasıl bilmiyorum. Ben de yeniyim burda. Kolay gele.

19 saat önce, ismet güralp yazdı:

Çocukluğum Gölmarmara 'da geçti. Tütünün altın olduğu 70 li yıllar. Gölün öbür ucu görünmezdi. Köfte yemeye bir hafta Akhisar 'a bir hafta Salihli 'ye giderdik. Akpınar muhteşemdi. Güzel yerdir. Şimdi nasıl bilmiyorum. Ben de yeniyim burda. Kolay gele.

İsmet bey salihliliyim aslında memlekete gelmiş oldum. Gölmarmara da güzel yer, marmara gölü zor günler geçiriyor. Akpınar güzel bir yer balık yemeye daha gitmedim ama gölmarmara'ya evimi taşıyacam o zaman gidecem inşallah. Teşekkür ederim.