Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

1/35 | AMX-30 B2 Brennus | Tiger Model | Gökay Yalçın

Recommended Posts

İki, üç senedir yapmayı planlayıp bir türlü sıra gelmeyen kiti geldi sıra Tiger modelin AMX-30 kiti, aldığım zaman yüzeysel bir inceleme yapıp forumda paylaşmıştım, linkini altta paylaşıyorum.

Şimdiye kadar ki montaj aşamasında bir sıkıntı ile karşılaşmadım, bütün parçalar temiz ve uyumlu.

WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.11 (1) - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.11 (2) - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.11 - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.12 - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.12 (1) - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.12 (2) - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.12 (3) - Kopya

Modeli Nato kamuflaj olarak bitirmeyi planlamışken aracın Urban kamuflaj versiyonunu yapmam ile ilgili bir çok tavsiye geldi ve kafam şu an karışmış durumda, nasıl boyaya cağıma ilerleyişe göre karar vereceğim.

WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.26 - Kopya WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.05.26 (1)

30 dakika önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Kolay gelsin abi.

Teşekkürler.

30 dakika önce, Hasan Şadi ÇELİK yazdı:

kararınıza karışmak istemem ama alt resimdeki Urban kamuflaj daha değişik gözüktü. (naçizane fikrim.)

Kolay gelsin.

Estağfurullah, teşekkürler.

11 dakika önce, baki temel yazdı:

gönlünün götürdüğü kamuflajı yap;)

Eyvallah abi.

2 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Kolay gelsin Gökay abi

Sağolasın Umut.

On 09.09.2019 at 22:06, Bayram KOÇER yazdı:

Kolay gelsin abi. UrbanB)

Sağolasın Bayram.

Şimdi, Fatih Taş yazdı:

Gökay kolay gelsin :) Her iki kamuflaj da güzel görünüyor ama benim oyum yıpranmış NATO camosundan yana :) Heyecan verici bir kit, zevkle takip ediyorum...

İki kamuflaj için de boyaları toparladım, montaj bitsin yazı tura atacağım, hangisinin olacağına şans karar versin. :) 

Şimdi, Bulut Solmaz yazdı:

Güzel oluyor. Tam seyirlik. 

Kit incelemesini de tekrar okudum. Güzel bir kite benziyor. Yapmaya başlayıca gördüğün bir sıkıntı var mı? 

Teşekkürler, şimdilik bir sıkıntı yok her şey tıkır, tıkır gidiyor.

Şimdi, Alper Akkurt yazdı:

Ben bunun düz amx-30'unu yapmıştım. Paletlerinin kabus olduğunu hatırlıyorum. Neyse güzel gidiyor, kolay gelsin. Bence bu tanka en çok yakışan kamo şu grili  olan bu arada :)

Sağolasın Alper, sanırım meng olan versiyonu yaptın, meng kitlerde genelde bu bakla palet montajı sıkıntılı, büyük ihtimal gri kamo olacak. :)

1 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Teşekkürler, şimdilik bir sıkıntı yok her şey tıkır, tıkır gidiyor.

Sağolasın Alper, sanırım meng olan versiyonu yaptın, meng kitlerde genelde bu bakla palet montajı sıkıntılı, büyük ihtimal gri kamo olacak. :)

Ah evet meng yaptım ben. Doğru ya tiger model bu :)