Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
Ferhat Karadeniz

1/72 │BM:13-16│ ICM│ Ferhat KARADENİZ

Recommended Posts

Selamlar uzun süreli bir aradan sonra bir modelde be koyayım buraya :D. Kit klasik icm kasa oturmaz bol çapaklı detay az ama hem bu modelin başka bir markada olmaması bu ölçekte yani hemde fiyat açısında gayet tatmin edici hobbyeasy den kargo dahil 25-30 gibi bir rakama almıştım zamanında. yarışmada derece alamadı 72 lobisi baya baya iyiydi bu sene erhan abinin görmesi gereken bir yıldı aslında neyse seneye artık.

7BWVZP.jpg

dLlWE7.jpg

6DplGE.jpg

kM71Ry.jpg

DOW8qZ.jpg

Gökay-Aysun-Umut-Baki abi-Barlas abi-Hakan abi geldiğiniz ve hoş sohbetiniz için teşekkürler...

9YW93r.jpg

Erhan abin uydu aracılığıyla bağlandı herşeyi izledi Ferhat merak etme , son güne kadar da geliyordum organizasyon tamamdı .. olmadı maalesef en çok ben üzüldüm . 

Senin bu model dikkatimi çekti, yakından da görmek isterdim  , Rus kamyonlarına bayılıyorum da zaten .. ellerine sağlık 👍👍

3 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Erhan abin uydu aracılığıyla bağlandı herşeyi izledi Ferhat merak etme , son güne kadar da geliyordum organizasyon tamamdı .. olmadı maalesef en çok ben üzüldüm . 

Senin bu model dikkatimi çekti, yakından da görmek isterdim  , Rus kamyonlarına bayılıyorum da zaten .. ellerine sağlık 👍👍

Sağol abi seneye artık kısmet değilmiş..

1 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık Ferhat abi, Gökay abiye katılıyorum. Misavir perverliğiniz için bende teşekkür ederim. Bol muhabbetli güzel bir hafta sonu geçirdik. :) 

Aslına bakarsan çok ilgilenemedik ama seneye telafi ederiz artık..