Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
baki temel

1/35 | M20 Armored Utality Car|Tamiya | Baki Temel

Recommended Posts

Selam hobidaşlar yeni proje yeni heycanlar 

Kitimiz tamiyanın m20  kiti,Klasik tamiya kalitesi parça uyum sorunu yok detay kalitesi iyi ama eksikler var.Eksikleride kutsal krem tüpüyle extra tamiya ekipman setiyle plastik parçalarla vs tamamlayacağız.

kutu görünümü

IMG_20190820_230055

İmalat

Kasayı topladık

IMG-20190816-WA0006

IMG-20190816-WA0007

Ufaktan detaya giriş

Referanslara göre lehim teliyle(0.30 ve 0.50 lik )Araç içindeki kablolar yapıldı.Tamiyanın vermediği pedallar kutular plastik parçalardan imal edildi.Tamiya ekipmansetinden silahlar temin edildi.Silah tutucular kutsal krem tüpünden yapıldı

IMG-20190816-WA0001

IMG-20190816-WA0004

IMG-20190816-WA0005

IMG-20190816-WA0003

IMG-20190816-WA0002

İç kabin referanslara göre boyandı

IMG_20190816_114239

IMG_20190816_114257

Daha sonra iç mekanın eskitmesi yapılıp diğer aksesuarlar yerlerine yerleştirildi

IMG_20190818_144756

IMG_20190820_220454_971

Kulaklık ve mikrofon elde imal edildi

IMG_20190818_144835

IMG_20190818_144854

elmalar dalından koparıldı.kenan komutan kesin domatese benzemiş diyecek hasetinden

IMG_20190818_144913

IMG_20190818_145012

IMG_20190818_144955

Kutsal krem tüpü adına:o ellerine sağlık Baki abi çok güzel bir model olacak. İç mekan detaylar on numara:wub: Domateslere:P pardon elmalaraB) Kenan komutan birşey söyler mi bilemedim ama koltuk ve bidonu tutan  kemer aynı renk güzel olmuş fakat şu tüfekleri sabitlemediysen ahşap kısımlarını elden geçir abi koltuklarla aynı renk gibi duruyor.

Eline sağlık Baki hocam. yaptığın detaylar modeli tamamen farklı ileri bir seviyeye taşımış. Harika olmuş. 

Byaram'a katılıyorum. Tüfeklerin ahşabı biraz daha ilgi istiyor. Domtizlere biraz açık renk ışıklandırma fena olmaz.  Elma olacaklarsa ayrıca sap da isteriz. Valla çıtayı bu kadar yükseltirsen işte böyle arsız olurum. Elmanın sapı üzümün çöpü derim :) 

Ellerine sağlık mister Baky patton :lol: tüfekler mdf lamdan mı,o ne biçim rank bir,iki o tomatisler mi,elma mı artık her ne ise ya hormonlu yada savaşa gitmek için orduya yazılmışlar,eğer öyle ise birer tane çelik başlıkta onlara koy,ula o nasıl şey insan yiyecek onları insan,bir tanesi beş kişiye iki ay yeter küçük ısırıklarla da dört ay gider :lol: ( çok gömdüm sanırım ama sana müstahak :P )

15 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Kutsal krem tüpü adına:o ellerine sağlık Baki abi çok güzel bir model olacak. İç mekan detaylar on numara:wub: Domateslere:P pardon elmalaraB) Kenan komutan birşey söyler mi bilemedim ama koltuk ve bidonu tutan  kemer aynı renk güzel olmuş fakat şu tüfekleri sabitlemediysen ahşap kısımlarını elden geçir abi koltuklarla aynı renk gibi duruyor.

eyvallah bayram tüfeklerin büyük bir kısmı gözükmüyor zaten ama akşam biraz daha tonlama kuru fırça vs yaparırız senimi kıracaz gözüm

6 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kolay gelsin abi, araçın içi güzel görünüyor,detaylar süper.

Sürücü bölümü biraz daha eskitme ister kenar köşelere biraz koyu bir yıkama akıntı,pas güzel durur.

Teşekkürler gökay tüfeklerle beraber o işide yaparız

5 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Eline sağlık Baki hocam. yaptığın detaylar modeli tamamen farklı ileri bir seviyeye taşımış. Harika olmuş. 

Byaram'a katılıyorum. Tüfeklerin ahşabı biraz daha ilgi istiyor. Domtizlere biraz açık renk ışıklandırma fena olmaz.  Elma olacaklarsa ayrıca sap da isteriz. Valla çıtayı bu kadar yükseltirsen işte böyle arsız olurum. Elmanın sapı üzümün çöpü derim :) 

tüfeklere el atacaz sap olayına da bakacaz .Yaprak da yapammı:D

5 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık mister Baky patton :lol: tüfekler mdf lamdan mı,o ne biçim rank bir,iki o tomatisler mi,elma mı artık her ne ise ya hormonlu yada savaşa gitmek için orduya yazılmışlar,eğer öyle ise birer tane çelik başlıkta onlara koy,ula o nasıl şey insan yiyecek onları insan,bir tanesi beş kişiye iki ay yeter küçük ısırıklarla da dört ay gider :lol: ( çok gömdüm sanırım ama sana müstahak :P )

Ben biliyorum başıma geleceği zaten böyle yazacağını söylemiştim.Ulen aç referanslara bak kahve renginin eli tonu tüfek kabzası,dipçiği mevcut.Elmalarda gayet ölçek dahilinde müzevir komutan.Ayrıca ben yaptım oldu keyif benim kardeşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:P

17 dakika önce, baki temel yazdı:

Ben biliyorum başıma geleceği zaten böyle yazacağını söylemiştim.Ulen aç referanslara bak kahve renginin eli tonu tüfek kabzası,dipçiği mevcut.Elmalarda gayet ölçek dahilinde müzevir komutan.Ayrıca ben yaptım oldu keyif benim kardeşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:P

yürü git,ölçeği kaçık,ayarı bozuk,zembereği fırtık seni :lol: keyif kahyası Bakyz :blink: elmanın armudun sapı üzümün çöpü doğru dürüst yap yoğsa daşnan kayın gözün yararık :wacko: