Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Burak Bedir

1/35|HEMTT Gun Truck|İtaleri|Burak Bedir

Recommended Posts

Ellerine sağlık Burak, paslı panellere biraz daha ton ister, farklı tonlarda paslı bölgeler yaparsan daha gerçekçi görünecektir.images.jpeg

Dökülmelerin tek ton olmasıda zayıf kalmış,Nato kamo vinç güzel olmuş, bazı tekerleklerde yere oturmamış.

Bir iki ufak dokunuş ile daha güzel olabilirmiş.

16 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerinize sağlık , güzel olmuş.

16 saat önce, Ege Babacan yazdı:

Ellerinize sağlık.

16 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Elinize sağlık.

Teşekkür Ederim.

15 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık Burak, paslı panellere biraz daha ton ister, farklı tonlarda paslı bölgeler yaparsan daha gerçekçi görünecektir.images.jpeg

Dökülmelerin tek ton olmasıda zayıf kalmış,Nato kamo vinç güzel olmuş, bazı tekerleklerde yere oturmamış.

Bir iki ufak dokunuş ile daha güzel olabilirmiş.

6DJV5N.jpg

DO7b41.jpg

BOLQDj.jpg

paslı bölgelerde 4-5 ton renk kullandım abi yıne bi kaç yıkama uygulayıp sıçratmalar yaptım sanırım fotolarda tonlar çok belli olmamış.tekerlerinde oturmamasının sebebi zemini oldugu için o zemine göre ayarladım. 

2 saat önce, Burak Bedir yazdı:

Teşekkür Ederim.

6DJV5N.jpg

DO7b41.jpg

BOLQDj.jpg

paslı bölgelerde 4-5 ton renk kullandım abi yıne bi kaç yıkama uygulayıp sıçratmalar yaptım sanırım fotolarda tonlar çok belli olmamış.tekerlerinde oturmamasının sebebi zemini oldugu için o zemine göre ayarladım. 

Aynen hiç belli olmuyor, bir kaç açık tin yıkama iyi olabilir, yüzey varsa sorun yok ellerine sağlık.

Elinize sağlık. bende Gökay bey gibi paslı kısımın daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Buradan bakınca tonlar hiç belli olmuyor. Yekpare boya gibi durmuş.

Sizin bundan çok daha iyi olan harika çalışmalarınız göz önüne alındığında bu pas dokusu onların yanında sönük kalmış.