Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
baki temel

1/35 | LRAV-S400 |Tamiya.Trumpeter,Zvezda,Hobyboss | Baki Temel

Recommended Posts

Ellerine sağlık abi,

Önce gördüğüm eksikliklerden bahsedeyim, bence çantalar çok yapay kalmış, hepsi birbirinin aynısı gibi görünüyor ve eskitmeleri abartı olmuş.

Araçta yapmış olduğun tonlamaların hepsi gitmiş abi, araç fazla matlaşmış ve metalik hissi kaybolmuş, yüzey içinde bayağı uğraşmışsın abi ellerine sağlık, ama çok matematiksel bir görüntü var, çok düzenli görünüyor gerçeklik hissini vermiyor.

Figürleri beğendim, Kısacası araçın renginde biraz tonlamalar ve metalik hissi olursa aksesuarlarını gelişe güzel istiflenmiş farklı şekillerde eskitilmiş olarak yansıtabilirsen ve yüzeyde o askeri geçit töreni havasından çok kaos, karmaşa havasını vermiş olsaydın bence görsel olarak çok daha tatmin edici bir çalışma olurdu abi.

3 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Kompozisyon çok iyi. Figürler ayrı araç ayrı bir güzel olmuş  . Elimine sağlık Baki abi 

3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Şahane.

Ellerinize sağlık. Harika bir çalışma oldu.

2 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Baki...

teşekkür ederim

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık abi,

Önce gördüğüm eksikliklerden bahsedeyim, bence çantalar çok yapay kalmış, hepsi birbirinin aynısı gibi görünüyor ve eskitmeleri abartı olmuş.

Araçta yapmış olduğun tonlamaların hepsi gitmiş abi, araç fazla matlaşmış ve metalik hissi kaybolmuş, yüzey içinde bayağı uğraşmışsın abi ellerine sağlık, ama çok matematiksel bir görüntü var, çok düzenli görünüyor gerçeklik hissini vermiyor.

Figürleri beğendim, Kısacası araçın renginde biraz tonlamalar ve metalik hissi olursa aksesuarlarını gelişe güzel istiflenmiş farklı şekillerde eskitilmiş olarak yansıtabilirsen ve yüzeyde o askeri geçit töreni havasından çok kaos, karmaşa havasını vermiş olsaydın bence görsel olarak çok daha tatmin edici bir çalışma olurdu abi.

teşekkürler gökay.Çanıta eskitmelerinde biraz ayar kaçtı haklısın.Hepsinin aynı olması konusunda ise aralarında ton farkları var ama foto kalitesinden dolayı pekk belli değiil.araç içinde aynı şey geçerli ddediğin gibi tonlamalar biraz kayboldu ama çıplak gözle görülebiliyor.Zemine gelince bir kaç yere daha toprak toz vs yaptım eskisinden daha iyi duruma geldi.O temiz görüntüden eser kalmadı

12 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık Baki abi farklı bir çalışma oldu.

12 saat önce, Mustafa Arabacı yazdı:

Eline sağlık komşu, güzel olmus.

10 saat önce, ismet güralp yazdı:

Eline sağlık Baki Hocam.  Wolfenstein Boss Battle dioraması gibi olmuş 

Teşekkürler

21 saat önce, Mustafa Batukaan yazdı:

ellerinize sağlık çok güzel olmuş. bende figürlere hayran kaldım 

ancak Gökay beye katılıyorum böyle güzel bir kompozisyona şehir çok temiz kalmış fazla göze geliyor. :)

Teşekkür ederim.Caddeyi toz toprak la biraz daha kirlettim

o eski halinden eser yok şimdi;)

17 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık sayın Baky şimendifer son what if büküp üfleyici,güzel işler bunlar,çok beğendiğimi dile ve ele getireyim önce :D tebrik ve tasdik (gerekirse takdis de ederim,istavroz çıkarıp alnına haçı basarım) ederim :lol: 

Mersi çerkezköy paşası bu takdirlerinizle beni mesud ve bahtiyar eylediniz .Sizin teveccühünüze mazhar olmak büyük onur.

Bu vesileylede çerkezköy baş piskopsu olduğunuzuda öğrenmiş olduk bu yönünüzü hiç belli etmemiştiniz.kutsal meryem sizinle olsun

On 03.08.2019 at 16:06, Ahmet Aslanlı yazdı:

Eline sağlık Baki abi. Ben caddenin nizamiliğini sevdim. Savaş zamanı da olsa Nazi belediyesi işleri aksatmıyor. Araç da figürler de çok güzel. Yapım aşamalarında tonlamalar daha netti bence de.

teşekkürler ahmet.Caddededeki temizliği biraz bozduk umumi istek üzerineB)Tonlamalarda cıplak gözle seçilebiliyor

3 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Çıplak göz nedir ya :lol: senin yaptığını görmek için gözümüze striptiz mi yaptıracaz kalsın anam babam kalsın :lol: olmamış demiyor da kulp takıyor beyim:blink: 

müzevir kenan gelde kahve ısmarlıyım kulağınada kulbu takayım sonrada falına bakayım:D