Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
bora yılmazgül

1/200 │ ETV Waker │ Revell │ Bora Yılmazgül

Recommended Posts

Eline, emeklerine sağlık bora :) ilk göz ağrın çok güzel görünüyor... :) yeni göz ağrılarını merakla bekliyoruz ;)

bu arada hitap açısından üyeler bölümünden kendini kısaca tanıtırsan çok seviniriz :)

resim yükleme konusunda da sitenin belli bir kapasitesi vardır. ilerde sıkıntı çekmemek adına bu linki incelersen yardımı olacaktır...

Yaaaa...insanın canı deniz çektiriyooo. Yapalım birer gemi biraderler...Şölee Tripitz Bismarck filan beaaa

Eline sağlık..da...Ben anlamıyorum bu yeni nesil modelcilere çip mi takıyorlar program mı yüklüyorlar..bunlar fıstık gibi yapıyorlarrr

Guest   
Guest

Valla hiç ilklere benzemiyor çok başarılı olmuş.Ellerinize sağlık.

Bora eline sağlık.

Maşallah aradığım tüm modelleri yapmışsın. acaba nerden buluyorsun bunları. Aşağıda benim listem var ama e-bay amazon dan başka yerde yoklar ve maalesef ordada shipping masrafları uçuk:

Kustwacht "Waker"

Deep Sea Tug Boat SMIT HOUSTON

Hawaian Pilot

Gorch Fock

Benledi

J.L. Hanna Oil Tanker

Shell Welder / Ark Models

DA NOLI CARGO LINER SHIP

oil tanker glasgow

On 22.02.2016 at 14:56, Ertan Çelik yazdı:

Bora eline sağlık.

Maşallah aradığım tüm modelleri yapmışsın. acaba nerden buluyorsun bunları. Aşağıda benim listem var ama e-bay amazon dan başka yerde yoklar ve maalesef ordada shipping masrafları uçuk:

Kustwacht "Waker"

Hawaian Pilot

Gorch Fock

Benledi

J.L. Hanna Oil Tanker

Shell Welder / Ark Models

DA NOLI CARGO LINER SHIP

oil tanker glasgow

evet gerçekten çok zor bulunan modeller. çoğu şans eseri oldu. 

Kustwacht "Waker"

Hawaian Pilot

Gorch Fock

Bunlar bende mevcut gorch fock bulabilirsin piyasadan fakat diğerlerini bulacağını sanmıyorum. esso glasgow hele yok yani türkiyede her evi girip tek tek aradım desem yeridir.

1 saat önce, Muhammed Enes TUNÇER yazdı:

Model genel hatlarıyla gayet güzel ama anten eğilmiş mi bana mı öyle geldi. Ben de 2. deneyimimde bu modeli yapmıştım. Kalitesi revell'in daha üstünde bence. Eskilere gittim bir an. Vernik yok, ab yok, solüsyon yok, boya inceltme hiç yok. Yakında paylaşmak ümidiyle...

Tesekkur ederim. Antenden kastiniz grandi diregi ise orjinali o sekildedir.

14 saat önce, Muhammed Enes TUNÇER yazdı:

Gemilere pek ilgim yok, doğrudur, öyle deniyordur. İlk ve tek gemi modelim zaten. Orijinali öyle ise sıkıntı yok. Bir de yanlış hatırlamıyor isem modelin içinden ip çıkmıyor ama öndeki o direkte bazı bağlantı yerlerine ip bağlanması gerekiyor diye hatırlıyorum.

İstege bagli. Yeni tip gemilerde o ip kisimlar direkleri sabitlemek icin konulmus tel gergilerdir. Eski tip gemilerde ise jenarator den ve şaftan uretilen elektrigin iletilmesini saglayan trafo direklerinin kablo baglantilarinda gorulur. Titanic qe arioba vs gibi eski tip gemilerde bunu gorebilirsiniz. Fakat benim hatirladigim revell tum gemi kitlerine ip koyuyor