Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Gökay Yalçın

Yeni başlayanlar için modelcilik rehberi Barlas Pehlivan

Recommended Posts

6 dakika önce, Bahadır Saraç yazdı:

Kitabı daha uygun fiyatlı bulabileceğim bir yer varmı acaba, malum maket fiyatları uçtu gitti, öğrenci olduğum içinde bütçem fazlasına elvermiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. :)

Bunu bende takipteyim, uzun zamandır alıcam alıcam diyorum da bütçe izin vermiyor.

4 dakika önce, Bahadır Saraç yazdı:

Kitabı daha uygun fiyatlı bulabileceğim bir yer varmı acaba, malum maket fiyatları uçtu gitti, öğrenci olduğum içinde bütçem fazlasına elvermiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. :)

Ben de kitabı dün sipariş verdim gelmesini bekliyorum. Türkiye'de tek elden dağıldığı için ikinci el bulamadığınız taktirde uygun fiyatlısını bulmanız zor sanırım.

Eğer ingilizceniz yeterliyse belki yabancı kaynakların ve kitapların pdf olanını bulabilirsiniz. Kitabın tanıtımı yapıldığı için önüne geçmemesi açısından buraya link koymak istemedim. Fakat Google'a "scale modelling pdf" yazarsanız muhtelif sitelerde ingilizce indirilebilir kitaplar çıkacaktır.

2 günde geldi, oldukça hızlı. Bu rakam ile verileni hak ediyor, bence yeni başlayanlar için ideal zaten üst seviyedekiler daha fazlasını da biliyordur :) ha yeni başlayanlar için bu bilgilerin benzerleri ve belki de daha iyilerini de dikkatli okunduğu zaman burada ya da izlendiği zaman bazı videolarda da bulabilirsiniz, benim için elimin altında böyle bir kitap olması iyi, emek verenlere teşekkürler.

49922558278_663b603957_m.jpg   49923381477_7eb4843bed_m.jpg