Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

Yeni başlayanlar için modelcilik rehberi Barlas Pehlivan

Recommended Posts

Güzel bir haber ve kaynak. Bu işte emeği geçenlere çok teşekkürler. İhtiyaç olduğunu düşündüğüm bir kaynak...

Gökay, Konu kısmında "Barlas Pehlivan" diye isim geçiyor. Çalışma Barlas beyin mi yoksa senin mi?

3 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Güzel bir haber ve kaynak. Bu işte emeği geçenlere çok teşekkürler. İhtiyaç olduğunu düşündüğüm bir kaynak...

Gökay, Konu kısmında "Barlas Pehlivan" diye isim geçiyor. Çalışma Barlas beyin mi yoksa senin mi?

Barlas çeviri ve başım, dağıtım işini yapacak.

"YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN MODELCİLİK REHBERİ" sonunda hazır.

👉 https://www.modelcilikrehberi.com/

62 bölüm, 136 sayfa. Gerekli ekipmanlardan kompresör seçimine, Renklerden boya türlerine, air brushlardan eskitme yöntemlerine kadar merak edilen tüm detayların bir araya getirildiği dünyadaki Modelcilik ile ilgili ilk ve en kapsamlı kitap.

Eduardo Fernandez Rodriguez, Fernando Vallejo ve dünyanın en başarılı modelcililik markalarından biri olan Ak Intractive işbirliği ile hazırlanan "Yeni başlayanlar için Modelcilik Rehberi" bir çok dilden önce Türkçe versiyonu ile karşınızda.

Tüm modelci dostlarımızın en uygun fiyata satın alabilmesi için kısa bir süre 99 TL'ye satılacak kitabı yukarıdaki linkten satın alabilirsiniz. Sonrasında ne yazık ki büyük mağazaların ve yayınevlerinin çılgın komisyon oranları nedeniyle fiyatı arttırmak zorundayım. Bu fırsatı kaçırmayın bence.

Bu kitabı modelcilik camiasına kazandırmaya karar verdiğimde bir kitap basmanın bu kadar zahmetli ve masraflı olacağını düşünmemiştim. O nedenle satın alarak; ben ve benim gibi modelciliğe katkı sağlayacak kişilere gelecekteki yeni kitaplar için büyük destek olacaktır.Umarım beğenirsiniz. 🙏😅

1.jpg

Çok güzel bir  çalışma  tüm emeği geçen arkadaşların  ellerine  sağlık  ,  hemen  sipariş  verdim , bu  tip  çalışmalar  çok zahmetli  olması ve  özellikle de  çok masraflı  olan  çalışmalar , herkesin  desteklemesi  ve alım  yapması  gerektiğine  inanıyorum ,

keyifle  yararlanacağımız  bir kaynak  :))

Kitap biraz önce elime geçti, baskı kalitesi olsun, içerik olsun çok üst düzeyde, kitap içerik olarak yeni başlayanlar için dese de içinde görecekleriniz bizim ülkemizde usta modelcilerin yaptıkları teknikler.

AK interactive bu seviyeyi başlangıç olarak görüyorlar, 2. kitabın içeriğini düşünemiyorum.

O sebeple destekten çok her modelci için bir başucu kılavuzu olacak, hep aynı sorulara, farklı cevapların verildiği bir durumdan çıkıp bu işi kitabına göre yapma fırsatımız var.

WhatsApp Video 2019-09-25 at 12.09.44