Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
EMRAH SEVER

1/35 | Sdkfz223 LeichterPanzerSpahwagen(Fu)|Tamiya|Emrah Sever

Recommended Posts

24 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Emrah Hocam, ne zaman bir patlama yapacaksin diye bekliyordum. Emeğine sağlık. Güzel kitmiş. Yazdım listeme. 

Teşekkür ederim. 3 kitten sonra 1 haftalık bir ara ve sonrasında da bu kit ile yola devam. Kit hoş ve farklı, hanomag gibi yapmak istediğim bir kitti. Elbette daha güzel bitirişler mümkün, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Sırada bir panzer ve apc  var. Sizin cipte de boyayı falan boşverin, yaptığınız motor detayı yeter o araç için isterseniz turuncuya boyayın :D zevkle takip ediyorum.

52 dakika önce, EMRAH SEVER yazdı:

Teşekkür ederim. 3 kitten sonra 1 haftalık bir ara ve sonrasında da bu kit ile yola devam. Kit hoş ve farklı, hanomag gibi yapmak istediğim bir kitti. Elbette daha güzel bitirişler mümkün, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Sırada bir panzer ve apc  var. Sizin cipte de boyayı falan boşverin, yaptığınız motor detayı yeter o araç için isterseniz turuncuya boyayın :D zevkle takip ediyorum.

Eyvallah Emrah Hocam, burasi güzel bir okul. Hep beraber güzel modellere. 

Elinize sağlık.

Her modelinizde daha ileriye gidiyorsunuz...

Bu arkadaştan bir adet de bende var. İleride bende yapacağım. Umarım becerebilirim :D 

Makinelinin namlusu deline bilirmiş. Pas akıntıları biraz daha silik ve ince olursa daha güzel ve gerçekçi görünecektir. 

Fotoğraflara gelince, bence beyaz zeminde bırakın... :) 

5 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık.

Her modelinizde daha ileriye gidiyorsunuz...

Bu arkadaştan bir adet de bende var. İleride bende yapacağım. Umarım becerebilirim :D 

Makinelinin namlusu deline bilirmiş. Pas akıntıları biraz daha silik ve ince olursa daha güzel ve gerçekçi görünecektir. 

Fotoğraflara gelince, bence beyaz zeminde bırakın... :) 

Teşekkürler Bulut bey. Pas rengini hanomag de açık bir renkle birlikte kullanmıştım bunda doğrudan tek renk denedim ,haklısınız. Fotoğraf konusunda çalışmalar devam ediyor,edecek. Beyaz değil de açık başka renk denemistim tekrar griye döndüm.  Her anlamda denemeler sürmekte anlayacağınız 😁😁

31 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Pas akıntısını, renk olarak değil de kalınlık olarak söylemiştim.  Daha ince ve belli belirsiz olursa diye düşünmüştüm. 

Yok sizi anladım da ben renge biraz taktığım için cevap hakkımı o yönde kullandım 😁😁😁 kimi birleşim yerleri ve ön siperlikte özellikle dediğiniz gibi kalın kaçtı,( akıntı yerine doğrudan boyama gibi oldu) aslında daha doğrusu normal gözle bakarken az gibi geliyor da makro çekimde ekstra fazla gözüküyor.  Olsun, bu da bir tecrübe sonuçta.