Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kenan Turhan

1/72 Hawker FURY Mk.I Revell Kenan Turhan

Recommended Posts

Bir saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ooo çok Hızlısın Kenan abi en hızlı biten modelin bu sanırım :D Ellerine sağlık. :P:P 

Çok sağ ol Umut,geldim bir gaza,göz açıp kayana kadar bitti :D

45 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık abi, senin tarzın değil nereden esti ? Çok güzel görünüyor.

Gökay çok sağ ol kardeşim,evet tarzım hiç değil lakin anısı olan bir kit,rahmetli Barkın'dan kalandı bu....

31 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Ellerinize sağlık, güzel görünüyor.Bende de Revell'in buna benzer benzer, detaysız bir Spad XIII kiti var. Büyük ihtimalle atarım diyordum ancak bu çalışmanızdan sonra çerez niyetine yapasım geldi bir ara :)

Ege çok sağ ol, atma çerez niyetine iki günde bitiyor buna benzer kitler,yap bence ;)

13 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

Kenan kardeşim ellerine sağlık 

Mümtaz abi çok sağ ol :)

3 saat önce, Barış ACAR yazdı:

Hepsi süper ama bu ölçekte o gergi tellerindeki işçiliğe hayran kalmamak imkansız. Eline sağlık komutanım.

Barış ustam çok sağ ol,sinirimi zıplattı o teller :P

2 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık Kenan abi.

Kubilay çok sağ ol :)

6 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerine sağlık üstad :) Kit aslında sıradan bir kit ama senin teller üzerinde yaptığın sihir resmen kite sınıf atlatmış :) 

Çok sağ ol Fatih hocam,vasatın altında kit aynen dediğin gibi,çakınca hayalet ipi kendine geldi :lol:

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Ellerinize sağlık üstadım. Güzel bir iş olmuş. Gergileri bende arkadaşlar gibi çok beğendim.

Fütursuzca * hayran olmamak elde değil

*(bknz. yapım aşaması)

Bulut hocam çok sağ ol,o gergiler beni biraz gerdi ama değdi :lol: yakında Baky ustabaşıda böyle gergefli bir uçak yapacak aman yar bana bir medet diyor hacivat :P

2 saat önce, baki temel yazdı:

Komutanım hayretler içersindeyim hem işçiliğine hem de ramazan da bu kadar üretken olmana

Yok la sen ramazandan önce yaptın şimdi paylaşıyorsun seni gidi kunduz seni:lol:

Büyük üstad Baky paşam çok sağ ol,bu yorumun beni ziyadesi ile berhudar korel etti :lol: akabinde bir damla göz yaşı yanağımdan süzülerek,çeneme geldi gişelerden girip boğazımı geçtikten sonra,göğüs kafesimde mola verdi,daha sonra arabayı bırakıp yaya devam etti yeni maceralara :D:P

2 saat önce, Erhan Kordon yazdı:

Kenan agam enfes olmuş yahu. O telleri öyle germek akıl kârı iş değil valla. Süper. Ellerine sağlık.

Erhan çok sağ ol,aklıma geldi yaptım deli işi deli :lol: