Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

1/35 | Red Panther | Meng | Gökay Yalçın

Recommended Posts

Tabi tercih meselesi ama ben kendi fikrimi yinede söyleyeyim. Şu kütüğü en başından beri sevmedim. Bence yağlı boyalar ile tonlayıp daha gerçekçi bir görünüm elde etmen lazım keza aynı şeyler Mg34' ün dipçiği ve gövde yanında ki kazma küreklerin sapı içinde geçerli. Özellikle kazma kürek gövde üzerinde kaybolmuşlar. Sürücü kapakların olduğu bölgede temiz duruyor sanırım oralara da el atacaksın.

Not:  Kovada ki boya tonu ile taret deki boya tonu aynı değil. Bunlara dikkat etmen lazım abi :D:D 

2 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Kolay gelsin.. 

Allah iyiliğini versin, kütüğe yaş halkası da çizmişsin :D Detaylar bizim işimiz diyorsun :) 

Buna birde zemin gelecek mi? 

Sağolasın Bulut, yok o detaylar kendinden vardı :) zemin ve figürler olacak.

1 saat önce, baki temel yazdı:

10 numara model olmuş ellerine sağlık

Teşekkürler Baki abi.

52 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Tabi tercih meselesi ama ben kendi fikrimi yinede söyleyeyim. Şu kütüğü en başından beri sevmedim. Bence yağlı boyalar ile tonlayıp daha gerçekçi bir görünüm elde etmen lazım keza aynı şeyler Mg34' ün dipçiği ve gövde yanında ki kazma küreklerin sapı içinde geçerli. Özellikle kazma kürek gövde üzerinde kaybolmuşlar. Sürücü kapakların olduğu bölgede temiz duruyor sanırım oralara da el atacaksın.

Not:  Kovada ki boya tonu ile taret deki boya tonu aynı değil. Bunlara dikkat etmen lazım abi :D:D 

Hepsinde detaylar fotoğraflarda yetersiz gibi görünüyor olabilir ama gayet kıvamındalar, Kovada ki boyanın farklı tonda olması bilincili bir tercih, yeni boya ile yıpranmış boya arasında fark olsun istedim.