Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih Taş

1/35 I 105 mm. Obüs ve Topçeker I AFV Club & Revell I Fatih Taş

Recommended Posts

2 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Fatih hocam komutanım ellerine ve detay deryana sağlık :) bu aracın şüferi er rayn Baky,araç kumandanıda ben olacaktım :lol: o form 110'u şiir gibi ezberletir yol bitene kadarda ensesine şaplağı atıp kızartırdım yeminle :lol:

form 110 u şiir gibi okutmuşlar zamanın da ensene şaplağı vura vura .Ayyyyyy kıyamam arkadaşın fobisi olmuş bilinç altı etkilenmiş:lol::D:P

15 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Fatih hocam komutanım ellerine ve detay deryana sağlık :) bu aracın şüferi er rayn Baky,araç kumandanıda ben olacaktım :lol: o form 110'u şiir gibi ezberletir yol bitene kadarda ensesine şaplağı atıp kızartırdım yeminle :lol:

Teşekkür ederim üstat :) Bence Baki abi askerde kesin Garaj Çavuşuydu ve Form-110u düzgün doldurmayanları inletiyordu :D 

12 saat önce, baki temel yazdı:

form 110 u şiir gibi okutmuşlar zamanın da ensene şaplağı vura vura .Ayyyyyy kıyamam arkadaşın fobisi olmuş bilinç altı etkilenmiş:lol::D:P

Eski askerlerin hepsinde mutlaka bir Form-110 travması vardır. Ben üsteğmenken garaj çavuşunun bir tanesi bu form yüzünden bana bildiğin kök söktürmüştü:o  

Alıntı

Anahtar ve anahtarlık :) bile yapınca kapıları kapatmaya içim elvermedi. Bende Maxxpro'da beceremediğimi burada yapayım deyip kapıları hareketli yapmaya karar verdim :) 

Hep bu Baki abi'nin suçu. Size iş çıkarttı :D 

Şimdi silecek kolu yok mu filan der... ^_^

Kapıların rengi hakikaten haki görünüyor nedense.... Söylemeseniz o renk oluyor sanırdım...

48 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Süper detaylar.

Teşekkürler Gökay :) 

47 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Hep bu Baki abi'nin suçu. Size iş çıkarttı :D 

Şimdi silecek kolu yok mu filan der... ^_^

Kapıların rengi hakikaten haki görünüyor nedense.... Söylemeseniz o renk oluyor sanırdım...

Silecek kolu yaparım da Baki abi çalışanını isterse o sakat:D 

33 dakika önce, baki temel yazdı:

Çooooooook fena gaza getirmişiz fatih komutanı.Kapı hareketli olunca camlarıda hareketli yap dermişim .Ama demem aklılımı peyir ekmeklemi yedim taaaaaaaa  bişkekten furur beni.Şaka bir yana harika detaylar komutan

Hep senden ötürü abi :D Ama iyi oluyor böyle, öğreniyoruz bir şeyler daha.

Bu arada camlar normalde bile sıkıntılı ki nerede hareketlisi:blink: 

17 saat önce, ismet güralp yazdı:

2019-06-17 12.49.18

Komutanim kirmizi küçük kilit düğmesini unutmayin. Gecer not vermiyor sonra forumdaşlar. ???..

Size çıta yükseltmek tabiri zayif kaliyor, emeginize sağlık tekrardan.  

O kırmızı parça ve siyah parçanın zımbaları süpriz olacaktı :)  Şaka bir yana onu ve talimat kağıdını da yapmayı planlıyorum ama vernik ve yıkamadan sonra olacak :) 

Hem tabancanın 0,2 ucunda yaşadığım problem hem de yüksek lisans başvuru süreci yüzünden aksayan projemiz de ufak da olsa ilerleme kaydettim. Obüsün kamuflajı Tamiya renkleri ile serbest el atıldı. Ufak tefek rötuşlar ve detay boyamadan sonra sırada eskitme olacak. Amam bunların hepsi Ağustos başını bekleyecek çünkü hafta sonu yıllık izin için memlekete geliyorum :) 

20190708_081714

20190708_081730

20190708_081741