Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih Taş

1/35 I 105 mm. Obüs ve Topçeker I AFV Club & Revell I Fatih Taş

Recommended Posts

2 dakika önce, Aymer Güneş yazdı:

Fatih abi kolaylıklar diliyorum, bir tane obüs maketi yapmıştım, çok zordu. 

Teşekkürler Aymer :) Seni çok iyi anlıyorum :) Ölçek 35 olsa da, çekili toplar çok büyük olmadıkları için sanki 72 ölçekle çalışıyormuşsun gibi minik detaylarla uğraşmak zorunda kalıyorsun. 

On 16.05.2019 at 08:30, Fatih Taş yazdı:

Öncelikle bu kit kesinlikle yeni başlayanlar için değil. AFV Club gerçekten detaylı ve gerçeğine çok yakın bir kit hazırlamış. Ama bir o kadar da zorlu bir montaj süreci oluyor ne yazık ki. Ufacık parçaları önce kaybetmemek sonrada doğru montajlamak için her seferinde üç dört farklı yöntem veya alet denemek zorunda kaldım. Şu ana kadar kayıpsız ve hatasız gidiyoruz bakalım :) 

Bu yazınızı 

32922548127_fb28c1789d_b.jpg

Bu fotoğraf ile ne güzel desteklemişsiniz :D Bunları cımbızın ucunda tutmak bile bir ustalık ister. Kaç defa piuuuuv efektiyle uçup da kaybolan parça gördüm sayısını hatırlamıyorum. Allah sizi piuuuv efektinden korusun, çorap bağlanmış Elektrikli süpürgeye muhtaç bırakmasın inşallah :D 

11 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bu yazınızı 

32922548127_fb28c1789d_b.jpg

Bu fotoğraf ile ne güzel desteklemişsiniz :D Bunları cımbızın ucunda tutmak bile bir ustalık ister. Kaç defa piuuuuv efektiyle uçup da kaybolan parça gördüm sayısını hatırlamıyorum. Allah sizi piuuuv efektinden korusun, çorap bağlanmış Elektrikli süpürgeye muhtaç bırakmasın inşallah :D 

Teşekkürler ve amin :) Piuuuv suz monta olur mu :) Allahtan zenin açık renk parke de çok uğraştırmıyor. Bir de cımbızla parçaları tutarken artık çok sıkıştırmamaya dikkat ediyorum. Avucumda kuş tutar diyorum ben ona. Çünkü çok sıkarsanız kuşa zara verirsiniz gevşek olursa da kuş kaçıverir:D

18 saat önce, Tolga ATMACA yazdı:

Kolay gelsin, çok güzel bir kit olacak gibi. Yazdıklarınızı okudukça eve gidip modelime devam edesim geldi. :) 

Teşekkür ederim :) 

18 saat önce, Aydın Kaynak yazdı:

TAŞ gibi bir model daha geliyor ..

ellerine sağlık komutanım ...

kolay gelsin ...

Teşekkürler Aydın :) 

14 saat önce, Barış ACAR yazdı:

Kolay gelsin.:)

Teşekkür ederim :)