Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Mehmet ÇELEN

1/48 | AH-64D Longbow Apache "100 Years Military Aviation" | Revell | Mehmet ÇELEN

Recommended Posts

Kolay gelsin :) Kanopi cam için bence Revell'e bir mail atın. Ben Shelby yaparken ön camı kendim kırmıştım ve adamlara ücreti karşılığında almak üzere mail attım. Firma Almanya'da kargo veya parça ücrets almadan gönderdiler :) 

İşte sahalarda görmek istediğimiz hareketler. Hoş geldiniz :)

Kanopiye çok üzüldüm ya. Resmen mahvolmuş. Büyük talihsizlik :( 

Kokpitle Başlangıç gayet iyi yapmışsınız. Güzel olmuş. Yalnız zor bir kit gibi. Özelliklede decaller zorlar sanırım. Birde üstüne revell'in gıcık çapaklı kalıplarından biri. Uzun bir hamlıktan sonra daha basit bir terapi kiti daha iyi olurmuş :) 

On 25.04.2019 at 20:19, Nasuh Buğra Cesur yazdı:

Ben de bu kiti yapmayı düşünüyordum ama son dönemde zorlu iki kitten sonra bir de bununla uğraşırsam kafayı yerim herhalde :D

Tavsiye etmem ama sen bilirsin :)

On 25.04.2019 at 23:16, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Kolay gelsin. Kanopinin kırık gelmesi şanssızlık olmuş. Ancak hoş bir görünüme sahipmiş

Evet bende referansların görüntsüne kapıldım bakalım nasıl olacak.

On 26.04.2019 at 06:52, Fatih Taş yazdı:

Kolay gelsin :) Kanopi cam için bence Revell'e bir mail atın. Ben Shelby yaparken ön camı kendim kırmıştım ve adamlara ücreti karşılığında almak üzere mail attım. Firma Almanya'da kargo veya parça ücrets almadan gönderdiler :) 

Teşekkürler. Revell kargo falan uğraşmadan halletmeye çalışacağım düzeltemezsem son çare revell bakalım.

On 26.04.2019 at 08:33, ismet güralp yazdı:

Kolay gelsin. Orjinal renk ve tasarimi cok guzel. Ayni guzelikte olacağına eminim. Elinize sağlık.  

Teşekkürler umarım öyle olur.

On 26.04.2019 at 08:42, baki temel yazdı:

mehmet sahaya hoş geldin.kolay gelsin

Teşekkür ederim Baki abi hoşbuldum hakikaten özlemişim.

On 26.04.2019 at 10:03, Bulut Solmaz yazdı:

İşte sahalarda görmek istediğimiz hareketler. Hoş geldiniz :)

Kanopiye çok üzüldüm ya. Resmen mahvolmuş. Büyük talihsizlik :( 

Kokpitle Başlangıç gayet iyi yapmışsınız. Güzel olmuş. Yalnız zor bir kit gibi. Özelliklede decaller zorlar sanırım. Birde üstüne revell'in gıcık çapaklı kalıplarından biri. Uzun bir hamlıktan sonra daha basit bir terapi kiti daha iyi olurmuş :) 

Teşekkür ederim. Kanopiyi bir şekilde halledebilirim diye düşünüyorum bir iki planım var. Benimde en büyük korkum decaller aslına bakarsan. Parçalar kadar decallerde uymsuz sa o zaman zor olacak.

23 saat önce, Ali Ulaş yazdı:

kolay gelsin, görseller çok güzel, kanopi kötü olmuş ama cabrio olur sağlık olsun :) ki bencede sorsanız yenisi yollanabilir

Teşekkürler halledicez bir şekilde.

18 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Mehmet kolay gelsin,ellerine sağlık ama bu kit adamı zıvanadan çıkarır :D

Teşekkür ederim Kenan komutanım vesile ile tekrar geçmiş olsun. Kitin parçalarını yaptıkca dönem dönem pişmanlıklar yaşıyorum ama başladığım işi bitirmek konusunda inatcıyımdır belki biraz kötü bitebilir ama öle yada bitireceğim nasipse :)

10__zpstoeso9fg.jpg

Parçayı ağaçta uzun bir süre aradıktan sonra hiç revell tarafından ağaca eklenmediğini fark ettim ve saçmalamışlar. Kafama göre bir şeyler yapsam mı diye düşünüyorum ama bu aşamaya gelmek bile düşündüğümden çok fazla zamanımı aldı. Hevesim kaçtı mı evet kaçtı zaten kısıtlı olan zamanımın çoğu parçaları oturtmak ve zımpara puty ikilisi ile geçti.

12_zpsd6wbd2wd.jpg

13_zpszqsbmnpy.jpg

14_zpst76ftzag.jpg

15_zps2wzqfvxf.jpg

Abartmıyayım ama hemen hemen hiç bir parça oturmuyor. Sonuna kadar sabredeceğim ama geriye pek bir detay kalmayacak gibi duruyor.  Olduğu kadar deyip devam ediyorum.