Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Alperen Yüksel

1/48 | T-33A Türk Hava Kuvvetleri | Academy | Alperen Yüksel

Recommended Posts

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ellerine sağlık.

Çok teşekkür ederim Gökay abi :) 

1 saat önce, ilyas orhan yazdı:

Kardeşim ellerine sağlık..yalnız modellerin çok temiz..biraz tonlama , soldurma yap artık ;)

İlyas abi çok teşekkür ederim :) Açıkçası bu uçakları böyle tertemiz yapmak benim de içime pek sinmiyor abi ancak boyama işini iyice kavramadan ayrıntısına geçmek istemiyorum fakat ne yalan söyleyim gözümde artık değişik tekniklere kaymaya başladı :) 

Bir saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Elinize sağlık. Boya uygulaması çok başarılı oldu :)

Çok teşekkür ederim :) Bu boyama çalışmalarım arasındaki en düzgün boyamaydı sanırım ve öyle olunca  gaza geldim umarım sıradaki modellerde de üstüne katabilirim :) 

Ellerine sağlık Alperen. Güzel bir final olmuş :) 

Bence de eskitme veya doğallaştırma denemelerine başlama zamanın gelmiş. Bu iş önce deneme- yanılma sonra da tecrübe işi. Ben de bir sürü model bitirdim ama eskitme konusunda hala çok yolum var ve denemeden, yapmadan ilerleme olmuyor. Kolay gelsin :) 

5 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Ellerine sağlık Alperen. Güzel bir final olmuş :) 

Bence de eskitme veya doğallaştırma denemelerine başlama zamanın gelmiş. Bu iş önce deneme- yanılma sonra da tecrübe işi. Ben de bir sürü model bitirdim ama eskitme konusunda hala çok yolum var ve denemeden, yapmadan ilerleme olmuyor. Kolay gelsin :) 

Çok teşekkür ederim Fatih abi :) Eskitme işine öğretici videolar izleyerek ilk adımı atayım o zaman çünkü hangi malzemeler,ürünler gerekli nasıl kullanılır edilir hiçbir fikrim yok  :)  Metalik uçaklarda renkli kısımlara sünger ile yapılan döküntü efekti heralde en ilkel eskitme yöntemi onu bir sonraki metalik uçağımda deneyip yavaş yavaş fabrikadan çıkmış gibi yapmayı bırakacağım ufakta olsa bir yerden başlamak lazım :)