Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
ismet güralp

1/35 WWII uçak

Recommended Posts

Merhaba,

Diaromada kullanılmak üzere 1 adet 1/35 WWII alman, amerikan veya ingiliz uçak gerekiyor. Kırıma uğramış görünümde olacağından parçalanmış olabilir, çeşitli parçaları olabilir. Sıfır olmasına gerek yok.

Elimde sıfır olarak 1/35 Tamiya kum torbası siperi veya 1/35 U.S. 2.5Ton 6X6 Accessory Set ile takas olabilir.

Bir saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

1/35 ölçekte uçak var mı ki ? Bildiğim karadı ile 1/32 1/24 diye gidiyor.

Hocam çok nadir var.

FIESELER FI-150 A-0/C-1 STORCH 1/35 HOBBYBOSS, PIPER CUB L4H ROSSIE THE ROCKETER 1/35 BRONCO

gibi bazı modeller oluyor. Ama çok nadir bulunuyor.

48 dakika önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Yurtdışı sitelerinde aratıldığında bulunabiliyor. Her ne kadar tuzlu da olsa. Hatta şöyle bir ürün bile buldum tam isteğinize uygun: https://www.1999.co.jp/eng/10458731

Ancak Türkiye'de bu ölçekte var mıdır emin değilim.

Kahraman Hocam,

Çok tuzlu bu ya.  Nakliyesi ile 1000 tl ye yaklaşır. Bir de satıştan düşmüş. Stokları bitmiş sanırım. Hem de Japon. Diaroma Avrupa'da geçeceğinden bunu zaten kullanamam. En iyisi 1/32 ölçek alıp kırıma uğratmak olacak.

38 dakika önce, ismet güralp yazdı:

Kahraman Hocam,

Çok tuzlu bu ya.  Nakliyesi ile 1000 tl ye yaklaşır. Bir de satıştan düşmüş. Stokları bitmiş sanırım. Hem de Japon. Diaroma Avrupa'da geçeceğinden bunu zaten kullanamam. En iyisi 1/32 ölçek alıp kırıma uğratmak olacak.

Evet fabrikanız yoksa bir ürüne o kadar para harcamanızı beklemiyordum zaten ama böyle ürünlerin olduğunu da görmüş olduk en azından :D

2 saat önce, Alper Akkurt yazdı:

elimde biraz başlanmış 1992 kalıp 1/32 hasegawa fi-156 storch var. Dilerseniz kargo ücretini karşılamanız halinde size gönderebilirim.

https://www.scalemates.com/kits/hasegawa-08058-fieseler-fi-156c-storch--115210

Adsız

Yukarıdaki gibi bir kurtarma opreasyonundaki yaralı ve uçak hariç kitlerimi hazırlıyorum. Yaralıları çinden buldum getirteceğim. Bakalım artık ne kadarını tamamlayacağım.