Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Umut Can Aydın

1/35 | Sd.Kfz. 164 Nashorn| AFV CLUB| Umut Can Aydın

Recommended Posts

3 saat önce, Mustafa Çağrı yazdı:

Her şeyi ile mükemmel bir model oldu. Eline, Emeğine Sağlık.

Teşekkürler

2 saat önce, Nasuh Buğra Cesur yazdı:

Ellerinize sağlık. Adım adım takip edince ne kadar büyük emekle biten bir model olduğu fark ediliyor. Sizden sonra yapmaya karar verdim bu modelden siz nereden temin etmiştiniz ?  Normalde uçak yaparım ama o kadar güzel yaptınız ki yapasım geldi :D 

Teşekkürler :) buradan almıştım ama stokta kalmamış. Zaten kiti tavsiye etmiyorum. Tamiya daha iyidir.

2 saat önce, baki temel yazdı:

Bence çooooooooook güzel oldu umut emeğine sağlık.Her modelinde üstüne biraz daha katarak ilerliyorsun tebrikler

Teşekkür ederim Baki abi beğenmene sevindim.

2 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Emeğine sağlık Umut, çok güzel görünüyor.

Her zaman yapılabilecek şeyler vardır tabi ki ama üst düzey bir model çıkardın, umarım Moson'da başarılı olur.

Teşekkür ederim Gökay abi, umarım :):) 

2 saat önce, Evren İmgel yazdı:

Uuu çıplak gözle göreceğiz o zaman :)

Ellerine sağlık Umut.

Teşekkür ederim Evren abi, bir aksilik olmaz ise evet 

2 saat önce, Kahraman Ege Ceri yazdı:

Elinize emeğinize sağlık. Süreciyle her şeyiyle güzel bir final oldu. Süreci bu denli takip edince elimizde büyümüş gibi hissediyoruz :D Yarışmalarda bol şans!

Teşekkürler Ege :) 

43 dakika önce, Mustafa Arabacı yazdı:

Eline sağlık Umut harika bişey..Moson'da başarılar dilerim :)

Teşekkür ederim Mustafa abi

6 dakika önce, Hakan Güney yazdı:

Eline sağlık Umut....

Teşekkür ederim Hakan abi

Çok iyi olmuş. Ellerine sağlık. Mason'a gidecek anladığım kadarıyla. Umarım hakkettiği gibi iyi bir derece alır.

Bazı ayrıntılar dikkatimi çekti.

gr0a35.jpg

P1W9L5.jpg

Gaz maskesi kutusunun kemeri muhtemelen PE dir ama diğer ayrıntılar.... Bu parçalar kitin parçası mı? kendin referanslardan mı baktın. Özellikle namlu altındaki çok hoşuma gitti.

29 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Çok iyi olmuş. Ellerine sağlık. Mason'a gidecek anladığım kadarıyla. Umarım hakkettiği gibi iyi bir derece alır.

Bazı ayrıntılar dikkatimi çekti.

gr0a35.jpg

P1W9L5.jpg

Gaz maskesi kutusunun kemeri muhtemelen PE dir ama diğer ayrıntılar.... Bu parçalar kitin parçası mı? kendin referanslardan mı baktın. Özellikle namlu altındaki çok hoşuma gitti.

Teşekkür ederim Bulut abi. Namlu altında ki halka gibi olan şey ve devamında ki ince tel ve gaz maskesi kutusunda kiler PE parça idi kutu içeriğinde mevcut diğer senin işaretlediğin kablo ve benim aşağıda paylaştığım kablolar referansa göre elde yapıldı. Telsiz kabloları olma ihtimali yüksek :) 

32492010507_48fd68f4f4.jpg

Umut ellerine sağlık,artık sen oldun hemde çok oldun :lol: artık benim ustam ve senseim sensin,çeyrek ekmek arası kokoreç Baky beyi kovdum :P Masonda başarılar dilerim,bundan böyle eğer girdiğin ortamda missis Baky var ve oturuyor ise ayağa kalkıp çeketini ilikleyecek :lol: bende dahilim buna :P

7 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

Umut ellerine sağlık,artık sen oldun hemde çok oldun :lol: artık benim ustam ve senseim sensin,çeyrek ekmek arası kokoreç Baky beyi kovdum :P Masonda başarılar dilerim,bundan böyle eğer girdiğin ortamda missis Baky var ve oturuyor ise ayağa kalkıp çeketini ilikleyecek :lol: bende dahilim buna :P

Teşekkür ederim kenan abi beğenmene sevindim.Estağfurullah abi ben daha 2 yıllık padawanım :D 

6 saat önce, Tolga Çatal yazdı:

Padawan mı? Sen bildiğin karanlık tarafa geçmiş hatta darth olmuşsun Umut, feci model olmuş, ellerine sağlık. Umarım Mason keyifli geçer...

Teşekkür ederim Tolga abi :) 

3 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Ellerine sağlık herşeyiyle mükemmel oldu, bütün aşamaları zevkle takip ettik. :)

Sağolun

2 saat önce, Nurtekin Taşkurt yazdı:

Tebrikler çok başarılı

Teşekkürler

Umut tekrar ellerine sağlı :) Harika bir model oldu. Daha şimdiden madalya ile çekilmiş fotosunu görür gibiyim :) Gözüme sadece kamanın hemen altındaki boş kovan takıldı. Bence çok temiz kalmış. Bu tip ağır silahların mermi kovanlarında atıştan sonra barut ve yiv/set (namlu içi) izleri mutlaka olur. Daha sabitlemediysen bir bak derim. Aşağıdaki foto daha küçük çaplı bir kovan ama görünüm genelde aynı.

longevity-3.jpg.6c1fe736752dd728ee18073f9a6cd3bf.jpg