Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Mehmet Küçük

1/35 | Winter Road | Revell - Dragon | Mehmet Küçük

Recommended Posts

10 saat önce, ÇAĞLAR/GENÇTÜRK yazdı:

Ellerinize sağlık çok güzel. 

Teşekkürler

9 saat önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Emeğinize sağlık güzel bir çalışma, kolay gelsin.

Teşekkür ederim, sağolun

25 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Araç çok güzelmiş sende çok güzel modellemişsin Mehmet, sahne ve figürler de çok başarılı finali sabırsızlıkla bekliyorum. :wub:

Teşekkürler Gökay, zemindeki olayları halledince bitti gibi...

Mehmet çok güzel olmuş :) Aracın kasası çok doğal eskimiş, figürlerin üniformaları da beğendim. Gözüme sadece aracın portör tekelerinin lastik kısımları takıldı. Sanki boya yer yer taşmış gibi gördüm ama eskitme sırasında çamur toz ile kapanacaksa problem yok. Ellerine sağlık :) 

Elinize sağlık.

Fatih hocanın dediği gibi Yol tekerlerinde (Adı Portör tekeriymiş Fatih hocadan öğrendim :) ) boyada taşmalar var sanki. ve fazla temiz. dikkat çekiyor. 

Birde bu aracın hiç mürettebatı yok mu? Sağda solda gezinenlerin sanki araçla alakası yok gibi. Aracın üstüne de bir iki mürettebat iyi durur bence.

3 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Mehmet çok güzel olmuş :) Aracın kasası çok doğal eskimiş, figürlerin üniformaları da beğendim. Gözüme sadece aracın portör tekelerinin lastik kısımları takıldı. Sanki boya yer yer taşmış gibi gördüm ama eskitme sırasında çamur toz ile kapanacaksa problem yok. Ellerine sağlık :) 

Çok teşekkürler. Evet tekerlerde bazı yerlerde var. Aslında kitin tekerleri lastik bölgeden ayıran çizgisi varla yok arasındaydı, bantla kapatmadan elle boyayınca da ister istemez bazı yerlerde orantısızlık oldu ama dio olduğu için sona bırakıyorum. Görünürde kalan yerler olursa müdahale edeceğim, başka işler de var tabii...

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Elinize sağlık.

Fatih hocanın dediği gibi Yol tekerlerinde (Adı Portör tekeriymiş Fatih hocadan öğrendim :) ) boyada taşmalar var sanki. ve fazla temiz. dikkat çekiyor. 

Birde bu aracın hiç mürettebatı yok mu? Sağda solda gezinenlerin sanki araçla alakası yok gibi. Aracın üstüne de bir iki mürettebat iyi durur bence.

Teşekkürler. Tekerler zeminde oluşacak kar,don, çamur olayına göre kirletilecek ama donmuş bir yüzey olacağından yoğun çamur da olmaz diye düşünüyorum.  Bulut askerler sağda solda gezinmiyorlar ki... Şöyle anlatayım o zaman;  2. dünya savaşından sık görebileceğimiz, bir yol kenarına (telleri kopuk direkten anlıyoruz), belirsiz bir nedenle  (bidonlar belki de bir arızaya işaret olabilir) geçici bir süreliğine çekilmiş bir panzerin yanından,  panzerle alakasız yoldan cephelerine yürümekte olan askerlere ait bir fotoğraf karesi aslında...

Bir saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerinize sağlık, kolay gelsin.

Teşekkürler

Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Terk edilmiş bir araç yani.

Bende de terk edilmiş bir his uyandırmıştı. Bu durumda istediğin etkiyi çok güzel vermişsin. Ellerine sağlık. 

Sağol Bulut, bakalım finali de kazasız belasız yaparız inş...